301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Ocak 2019 - Perşembe 12:03 Bu haber 875 kez okundu
 
Gelenek Bozulmadı; Yine Yılın En Başarılı Başkanı
BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER, ANKETLE BELİRLENEN YILIN YEREL YÖNETİCİLERİ KAPSAMINDA GELENEĞİ BOZMADI VE BU SENE DE "BEDESTEN PROJESİYLE" YİNE YILIN BAŞKANLARI ARASINA GİRDİ.
Gündem Haberi
Gelenek Bozulmadı; Yine Yılın En Başarılı Başkanı

 
 BAŞKAN GÜLER’E “YEREL YÖNETİMLERDEN 9. ÖDÜL"

 

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’nin bu sene 8.’sini düzenlediği Yılın Yerel Yöneticileri anketinde Tavşanlı Belediyesi inşaatı devam eden Bedesten Projesiyle ödül aldı.
Yılın Yerel Yöneticilerini belirlemek amacıyla düzenlenen anket sonucunda ilçenin ekonomik dinamiklerine güç katacak Bedesten Belediye Başkanı Mustafa Güler’e ilçeler bazında 9. ödülünü kazandırdı.

BAŞKAN GÜLER, GEÇEN YIL DA 2 ÖDÜL ALMIŞTI
Geçen yıl 2 ödül birden alan Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Atık Su Arıtma Tesisi ve Sevgi Çarşısı projeleriyle bu ödüle layık görülmüştü. Büyükşehir, il ve ilçeler kategorilerinde yapılan değerlendirmelerde her yıl Tavşanlı Belediyesi’nin projeleri genel kabul görüyor. Başkan Güler, “Türkiye’nin dört bir yanından yerel yöneticilerin katıldığı bu platformlarda ilçemizi temsilen bulunmaktan gurur duyuyorum. Aldığımız ödülleri son derece önemsiyor, Tavşanlı’nın isminin bu ödüllerde geçmesinden de mutluluk duyuyorum” dedi.
Başkan Mustafa Güler ödülünü 18 Ocak Cuma günü Ankara'da düzenlenecek törende alacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gelenek, Bozulmadı;, Yine, Yılın, En, Başarılı, Başkanı,
Yorumlar
Haber Yazılımı