301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Ekim 2016 - Salı 09:58 Bu haber 3555 kez okundu
 
AK PARTİ KÜTAHYA İL KADIN KOLLARI YAZILI BASIN AÇIKLAMASI
Çocuk Haberi
AK PARTİ KÜTAHYA İL KADIN KOLLARI  YAZILI BASIN AÇIKLAMASI

AK PARTİ KÜTAHYA İL KADIN KOLLARI  YAZILI BASIN AÇIKLAMASI 

"Bu günün yeşeren fidanları, yarınlarımızın güçlü çınarları olan çocuklarımız insancıl değerlere sahip kendini ifade edebilen, bayrak ve Vatan sevgisinin aşılandığı bireyler olarak yetiştirilmedir. Muhasır medeniyetler seviyesine çıkaracak olan çocuklarımızın sağlık, gıda, eğitim gibi ihtiyaçları her gecen gün ülkemizde daha da önemli hala gelmektedir. Her insanın nasıl yaşama hakkı varsa her çocuğunda umutla bakan gözlerle mutlu olmaya hakkı vardır.

Dünya Çocuk günü kapsamında AK Parti İl Kadın Kolları olarak bir dizi etkinlik gercekleştirdik.

Dünya çocuk gününde çocuklarımıza verilebilecek en güzel şey zamandı. AK Parti Kadın Kolları olarak Şehzadeler parkında çeşitli oyun etkinlikleriyle çocuklarımızı mutlu etmeye, onların yüzlerini güldürmeye çalıştık.

Sevgi evlerimizi ziyaret ederek oradaki çocuklarımızın evlerine misafir olduk.

Bu günün fidanları olan çocuklarımızla yarınlarına umut olması için ağaç dikme etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Son olarak engelli çocuklarımızın eğitim gördüğü Çinikent İlköğretim Okulu ve İş Okulu ve Fethi Güzen Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezimizi ziyaret ederek kocaman mutluluk ateşi taşıyan çocuklarımızın yüreklerine bir kez daha dokunduk.

Bizler için bir çocuğu mutlu edebilmenin ne denli önemli olduğu düşüncesi ile elimizden geldiğince çocuklarımıza hayatları boyunca unutamayacakları bir gün yaşatmaya çalıştık…

Dünya Çocuk Günü dolayısıyla tüm çocuklarımızın bu özel gününü kutlar, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza sevgilerimi sunarım”

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, KÜTAHYA, İL, KADIN, KOLLARI, , YAZILI, BASIN, AÇIKLAMASI, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı