Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
03 Aralık 2019 - Salı 16:24 Bu haber 1419 kez okundu
 
11 ENGELLİ VATANDAŞIMIZA
Gündem Haberi
11 ENGELLİ VATANDAŞIMIZA

11 ENGELLİ VATANDAŞIMIZA "AKÜLÜ ARAÇ " HEDİYE EDİLDİ
Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde 11 vatandaşımıza akülü araç hediye etti. Müracaatını yapıp bu sevinçli haberi bekleyen vatandaşlarımızla ailelerinin mutluluğu görülmeye değerdi.
Akülü araç başvurusu olumlu karşılanan 11 engelli vatandaşımıza araçları teslim edildi. Belediye Başkanı Mustafa Güler ve Başkan Yardımcısı Naci Erarslan tarafından Meclis salonunda ağırlanan aileler belediye yönetimine teşekkür etti. Ailelere seslenen Başkan Güler "Tavşanlı Belediyesi olarak bugüne kadar 140 akülü aracı engelli kardeşlerimize hediye ettik. Sizlerin verdiği emek ve mücadele çok anlamlı. Engelli kardeşlerimizin 4 duvara mahkum kalmaması, sosyal yaşamını daha iyi şartlarda yaşaması için bizimkisi küçük bir hediye. Burası kamusal bir kurum ve bizler geçiciyiz. Sizlerden sadece Tavşanlı için yaptığımız belediye çalışmaları için dua bekliyoruz" diye konuştu
Başkan Mustafa Güler ve yardımcısı Naci Erarslan daha sonra iki aileyi evinde ziyaret ederek akülü araç bekleyen gençlere sürpriz yaptı. Büşra Türkiçin ve Hasan Ali Bahadır'ın yaşadığı sevinç görülmeye değerdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 11, ENGELLİ, VATANDAŞIMIZA, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı