301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Ocak 2021 - Salı 17:43
 
Kültür Turizm Müdürü ve Müftü, Cemiyeti Ziyaret Etti
Gündem Haberi
Kültür Turizm Müdürü ve Müftü, Cemiyeti Ziyaret Etti

Kültür Turizm Müdürü ve Müftü, Cemiyeti Ziyaret Etti
10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle Kültür Turizm Müdürü Zekeriya ÜNAL ve Müftü Hüseyin DEMİRTAŞ Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulunu ziyaret ederek, basın mensuplarının gününü kutladı. 
Müdürler çalışmaları hakkında bilgiler verirken, Cemiyet Başkanı Erkan SAĞLAM da ilimizdeki basın kuruluşları ve basının sıkıntıları, durumu hakkında bilgiler verdi. Samimi bir ortamda geçen görüşmede Kütahya konuşuldu. 
Yardıma, bakış açısına, katkınıza ihtiyacımız var diyen Kültür Turizm İl Müdürü Zekeriya ÜNAL: "Gününüzü kutluyoruz, eskiden olsa kaleminize ve yüreğinize güç kuvvet versin denilirdi şimdi artık klavyenize, mouse'unuza, ekranınıza, sesinize, yüreğinize güç kuvvet, kudret versin inşallah. Sizlerin kurumlarımıza, şehrimize, vatandaşlarımıza katkınız büyük" dedi. 
Kütahya Müftüsü Hüseyin DEMİRTAŞ ise; "Dil ve kalem; okumanın eylemi dil üzerine, insanın fikirlerini beyan aracıdır bunlar. Dil ile konuşarak, kalem ile yazarak kelimeler üzerinden. Dinimizin ilk emri de Oku'dur, bunun üzerine başlamıştır.  İlk çıkışı Okuma ve kalem ile başlamıştır. Bu yüzden yaptığınız meslek gereği, insanların doğruyu, güzeli, hakkaniyetli bir şekilde okumasını sağlamalısınız. Bu vesileyle sizin nezdinizde çalışan tüm gazeteci arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyoruz" dedi. 
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan SAĞLAM ise; "Ziyaretinizden ve böyle anlamlı bir günde bizlerin yanında olduğunuz için sizlere tüm meslektaşlarım adına teşekkür ederim. Kütahya için bizlerin yapması gereken her ne olursa biz varız" dedi. 
Günün anısına Kültür Turizm İl Müdürü ÜNAL, Cemiyet Başkanı SAĞLAM'a Aizanoi Antik Kentinin bulunduğu çini tabak hediye etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kültür, Turizm, Müdürü, ve, Müftü,, Cemiyeti, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı