301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
01 Mayıs 2018 - Salı 18:01
 
AK Parti, REİS ve BEKA Sorunu?
Abdullah Manay
 
 

AK Parti, REİS ve BEKA Sorunu?

Çinliler bir ülkeyi işgal etmeden önce orada iç karışıklığa yönelik istihbaratı çalışmalar yaparlardı.

Dünyaca ünlü Çinli General Sun TZU, 2500 yıl önce yazdığı ve TÜRK devletlerinin parçalanması sürecinde kullanılan "psikolojik savaş" yöntemi, bugün için de geçerliliğini sürdürmektedir.

Bir farkla!
Eskiden Çinlilerin milletimize yönelik yaptığı saldırıları şimdi batı emperyalizmi yapmaktadır.

Ve o batının hedefinde Resimiz ve onun göz bebeği AK Parti vardır.
Neden?
Çünkü AK Parti`nin ve reisin kaderi Türkiye`nin kaderi ile doğru orantıdadır.
Parti ve lideri Erdoğan düğmeden Türkiye üzerindeki hedeflerine ulaşamayacaklar.

İşte bu yüzden bizler 24 Haziran Seçimlerine ülkemizin BEKA sorunu bu yüzden diyoruz.
Önümüzdeki seçimlere neden BEKA sorunu dediğimizin anlaşılması için Çinli genarelerin bazı taktiklerini size anlatmak ve bu hain taktiklerin pertimiz ve reisimiz üzerinde nasıl uygulanmaya çalışıldığını vurgulamak isterim.

Öğüt: 
-Hasım ülkelerde iyi olan şeyleri gözden düşürünüz.
Bu maddeyi isterseniz biraz açalım.
Cumhuriyet tarihimizde örneğine az raslana  bir siyasi partini olan AK Parti kurulduğu gönden itibaren sadece Türkiye`nin kaderini değil, akabinden Türk Dünyasının, İslam Aleminin ve mazlum bütün milletlerin kaderini değiştirmiştir.
15 yıllık AK Parti dönemi iç siyasette  her anı hizmet ve başarı, dış siyasette duruş ve bölgesel güç halineTürkiye`yi getirmiştir.
Bu yüzden ülkemiz üzerinden emelleri olan güçlerin birici hedefi AK Parti`yi yıpratmak üzerindedir. Bunun için hertürlü oyun içerisindedirler.  Çünkü ülkemizde iyi olan her hizmetin, başarının altında AK Parti yatmaktadır.
 
-Öğüt:
Hasım ülkelerin hakanlarının başarılarını küçük göstererek şöhretlerine gölge düşürünüz ve zamanı geldiğinde de kendi halkının onları hor görmesini sağlayınız. 
Taraflı tarafsız artık bütün dünya bilmektedir ki 2000`li yıllara damgasını vurmuş, verdiği mücadele, çalışkanlığı ve azmi ile dünyaya meydan okumuş tek lider vardır oda halkın gönlünü REİS olarak düşen Recep Tayyip Erdoğan`dır.
Bu yüzden ülkemiz üzerinden emelleri olanların içte ve dışta ortak noktası reisimiz olmuştur.
Onlar reisimiz üzerinden her türlü tuzağı kurdukça göklerden gelen bir merhamet onu hep korumuş, kollamış ve o tuzakları başlarına yıkmıştır.
Bugün de geldiğimiz noktaya bir bakarsanız muhalefet politikasında bile bütün şeytani unsurlar reisimizi nasıl al aşağı ederiz üzerine hergün kaos senaryoları üretmekte ve harekete geçirmektedirler.
Göreceksiniz şöhretine gölge düşürmek ve tarihe gömmek istedikleri Cumhurbaşkanımız 24 Haziran`dan sonra yeni bir tarih yazarak dünyaya bir BAŞKAN nasıl oluronu Evlad-ı Fatihan`dan gelen kanı ile gösterecektir.

-Öğüt:
     Adi ve aşağılık kişilerin işbirliğinden yararlanınız. 
Yukarıda anlattığım partimiz ve liderimiz özerinde oynanan oyunlara bakınca iç siyasetimizde kimlerin, nasıl, nerede adi ve aşağılık kişilerle kualisyonlar aradıkları nettir.

-Öğüt:
     Düşman halkın kendi aralarında olan uyuşmazlık ve kavgalarını yayınız.
Bu kavgaları ülkemizde yıllardır; Alevi, Suni, Türk, Kürt, Laz, Çerkez vs… buna bir örneklerle hep yaptılar. Çokta zarar verdiler ama tutmadı. Zira AK Parti hükümetlerinin bu oyunları ustaca bozması ve REİSİMİZİN `Yaratılanı hoş gör, yaratandan ötürü` anlayışında halkı bağrına basması bütün bu saçmalıkları çağımızda çöpe atmıştır.
Ama iblisler boş durmaz ayrılıkçı tohumları atmaya başka adlarda devam etmektedirler. Yine söylüyorum başaramayacaklar.

   Evet 2500 yıl önce Çinlilerin Türk Milletini yok etmek için uyguladıkları taktik günümüz yüzyılında Bizans entrikaları ile kendini batı tehdidi olarak göstermiyor mu?

Üstelik bu sefer içimizdeki uşakları da oldukça çok.

AB-ABD ve uşakları FETÖ-PKK ve dahi bunlardan medet uman muhalefet anlayışına 25 Haziran sabahı CUMHUR İTTİFAKININ başarısı ile cevap vereceğiz.
Allah yar ve yardımcımız olsun.

 

 
Etiketler: AK, Parti,, REİS, ve, BEKA, Sorunu?,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Haber Yazılımı