301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Eylül 2014 - Pazar 11:47 Bu haber 4589 kez okundu
 
Web Yazılımda Gelişim Sürüyor
Web Yazılımda Gelişim Sürüyor
Teknoloji Haberi
Web Yazılımda Gelişim Sürüyor

WEB AKSİYON YAZILIM  

 

Kütahya’da bilgi teknolojileri alanından faaliyetlerine başlayan Web Aksiyon firma kurucusu Aytekin Eliaçık Türkiye genelinde bilgi teknolojileri alanında www.webaksiyon.com sitesi üzerinde çalışmalarını yürütüyor. 

www.webaksiyon .com sitesi hakkında bilgi veren firma yöneticilerinden Aytekin Eliaçık, Türkiyenin çok uygun fiyatlara yazılım ihtiyaçlarını giderebildiklerini çalışmalarını ASP, PHP, JAVA, JQUERY, MYSQL gibi yazılım / veritabanı dilleri üzerinden geliştirdiklerini ve son teknoloji PHP yazılımının PDO veritabanı sorgu dili üzerinden devam ettirdiklerini dile getirdi.

Çoğu insan internet ortamında kopyala yapıştır mantığıyla yazılım kullandıklarını sonrasında alıcı ile yazılım sahibi arasından lisans problemleri yaşayarak yüksek tazminat davalarıyla karşılaştıklarını ve bu gibi yazılımlara itimat etmeden çok uygun fiyatlara her sektörde yazılım sahibi olabileceklerini belirten Aytekin Eliaçık amaçlarının çok daha ucuz fiyatlara profesyonel proje bazlı siteler satmak olduğunu dile getirdi.

Aytekin Eliaçık ayrıca şunları söyledi; “Hedefimiz 1 yıl içinde en az 10.000 müşteriye ulaşmak. Hızla yükselen müşteri sayılarımızdan bu amacımızın da gerçekleşeceğine inanıyorum. Ekibimiz ile birlikte sitemiz üzerinden yazılımları geliştirip büyümesi için çalışıyoruz. Yazılım üzerinde çalışmalarımız devam edecek. Türkiye'nin 81 ilinden birçok müşteri kazanmış durumdayız.”  

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Web, Yazılımda, Gelişim, Sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı