301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Eylül 2018 - Pazartesi 17:11
 
Trafik Dedektifleri Görev Başına
Gündem Haberi
Trafik Dedektifleri Görev Başına

Tavşanlı İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Timlerince “Trafik Dedektifleri Görev Başına” uygulaması tüm uygulama noktalarında araç içerisinde bulunan tüm çocuklara uygulatıldı.

Uygulamayı başarı ile tamamlayan çocuklara “Jandarma Çocuk Dergisi” hediye edildi.

9 günlük bayram tatili boyunca vatandaşların huzur ve güven ortamında bayramlarını ve tatillerini geçirmeleri için güvenlik güçleri gece gündüz hiç uyumadan görev yaptılar. Bu çerçevede, Tavşanlı ilçe Jandarma Komutanlığı Jandarma Trafik timleri sorumluluk bölgesinde ölümlü/yaralanmalı kazaları engellemek veya en aza indirmek amacı ile; İlçe J.K.lıkları bünyesinde konuşlu Jandarma Trafik Timleri ve Asayiş Timleri tarafından yapılan denetim ve kontrollerde kazaların yoğun olduğu yerlerde ve hız yapmaya müsait yol güzergahlarında trafik güvenliği tedbirleri alınarak görünürlük artırıldı. Sürücülerin trafik kurallarına uymaları, aşırı hız yapmamaları, yorgun, uykusuz ve alkollü araç kullanmamaları, sakin ve sabırlı olmaları yönünde ikaz ve bilgilendirmeler yapıldı.

Ayrıca; denetim ve kontroller esnasında 3 – 17 yaş arasındaki çocuklara “Trafik Dedektifleri Görev Başına” konulu broşürler dağıtıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Trafik, Dedektifleri, Görev, Başına,
Yorumlar
Haber Yazılımı