301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Kasım 2018 - Perşembe 13:25
 
KÜTBO YÖNETİMİNDEN TAVŞANLI TSO'YA ZİYARET
Gündem Haberi
KÜTBO YÖNETİMİNDEN TAVŞANLI TSO'YA ZİYARET

KÜTBO YÖNETİMİNDEN TAVŞANLI TSO'YA ZİYARET 

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, ve Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu üyeleri ve Meclis Üyeleri TTSO'ya  nezaket ziyaretinde bulundular.

TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Efe , Meclis Başkanı İlhami Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri ev sahibi olarak hazır bulundu.

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, İlimizde tarım, hayvancılık ve sanayi alanlarında kalkınmanın sağlanması için il ve ilçelerde güç birliğinin sağlanması gerektiğini belirterek, TOBB gibi güçlü bir kurumun çatısı altında bulunan İl-İlçe Oda ve Borsanın bunu en etkin şekilde değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı. Başkan Gültekin , KÜTBO vizyonu gereği, İl ve ilçelerimizde katkı sağlayacak projeler geliştirilmesi için işbirliği yapmak istediklerini söyledi.

Tavşanlı TSO proje ve faaliyetlerinden bahseden Yönetim Kurulu Başkanı Davut Efe, oluşturulacak sinerji ile bölge kalkınmasına yönelik çalışmalara hazır olduklarını ifade etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Davut Efe , KÜTBO Heyetine teşekkür etti.

Ziyaret, karşılıklı iyi dileklerin sunumu ve hediye takdimi ile sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KÜTBO, YÖNETİMİNDEN, TAVŞANLI, TSO'YA, ZİYARET, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı