301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
30 Nisan 2022 - Cumartesi 11:53
 
Ele Ele Güvenli Geleceğe
Tuna İŞLEYEN
Eğitim Haberi
Ele Ele Güvenli Geleceğe

Ele Ele Güvenli Geleceğe

 

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde "Ele Ele Güvenli Geleceğe” konulu konferans gerçekleştirildi.

 

DPÜ Tavşanlı Meslek Yüksek Okulu ve Tavşanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Amirliğinin ortaklaşa düzenlediği etkinlikte Milli birlik beraberlik ve ülkemizin güvenliği konularında Üniversite öğrencilerini bilgilendirmek amacıyla  Tavşanlı Şehitleri Konferans salonunda "Ele Ele Güvenli Geleceğe” konulu konferans gerçekleştirildi.

Etkinliğe konuşmacı olarak İl Emniyet Müdürlüğünden Polis Memuru Selahattin Eyüp Arslan, İlçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Amirliğinden ise Polis memuru Yusuf Şahin katılırken etkinliğin moderatörlüğünü Ögr. Gör. Mustafa Çağrı Demir gerçekleştirdi. Etkinliğe, Tavşanlı İlçe Emniyet Müdürü  Secaattin Aktay, emniyet mensupları, öğrenciler, öğretim elemanları ve idari personel katıldı.

Konferans, DPÜ Tavşanlı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. İsmet Çelik’in açılış konuşmasıyla başladı. Çelik, konuşmasında; milli birlik ve beraberlik konularına aykırı olmamak şartıyla herkesin düşüncelerinde özgür olduğunu, kimsenin kimseyi ötekileştirmemesi gerektiğini belirterek, birlik ve beraberliğin önemini vurguladı.

 

Daha sonra Tavşanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Terörle Mücadele Amirliği’nden Komiser Fatih Karabal etkinlikle ilgili bilgilendirme yaparak öğrencilerin her zaman yanında olduklarını ifade etti. 

Program okul bahçesindeki Tavşanlı Şehitleri Cevizliği'nin ziyaretiyle sona erdi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ele, Ele, Güvenli, Geleceğe,
Yorumlar
Haber Yazılımı