301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
29 Eylül 2014 - Pazartesi 06:03 Bu haber 1464 kez okundu
 
Eğitim-Bir-Sen’de Seçim Heyecanı Başladı
Eğitim-Bir-Sen’de Seçim Heyecanı Başladı
Gündem Haberi
Eğitim-Bir-Sen’de Seçim Heyecanı Başladı

Eğitim-Bir-Sen’de Seçim Heyecanı Başladı

Eğitim-Bir-Sen Kütahya şubesi 5. Olağan genel kurul öncesi delege seçimlerini gerçekleştirdi. Genel Kurulda şube yönetim kurulu ve diğer yönetim organlarını seçecek delegeler seçimle belirlendi.

Eğitim-Bir-Sen Kütahya şubesi 5. Olağan kurul seçimleri için, merkez ilçede oy kullanacak 63 delege seçimle belirlendi. Delege seçimlerine aday olan 107 delege adayı arasından 63’ü yoğun bir katılımın gerçekleştiği seçimle belirlendi. Seçilen delegeler 1-24 Kasım 2014 tarihleri arasında yapılacak olan şube yönetim kurulu ve diğer organların seçileceği 5. Olağan kurulda oy kullanacaklar.

Delege seçim sonuçlarını değerlendiren şube başkanı Kamil Uçan; sendika olarak demokrasinin güçlenmesi adına bir çok çalışma yaptıklarını ve demokrasinin sendika bünyesinde de işletilmesi için büyük çaba gösterdiklerini belirterek; “tüm üyelerimizin işyeri temsilcisi, delege ve şube yönetim kuruluna üye olabilmesi ve seçimde söz sahibi olma hakkını kullanması sendikamızın demokrasiye verdiği önemi göstermektedir. Sendika olarak bu çalışmaları demokrasi şöleni olarak görüyor ve tüm üyelerimizle bu süresi sürdürüyoruz” dedi.

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Tuna İşleyen
Etiketler: Eğitim-Bir-Sen’de, Seçim, Heyecanı, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı