Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
24 Şubat 2017 - Cuma 08:04 Bu haber 3918 kez okundu
 
DP İLÇE BAŞKANI CEMAL GÖNENÇ EŞİYOK, İL EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ
Gündem Haberi
DP İLÇE BAŞKANI CEMAL GÖNENÇ EŞİYOK, İL EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

 

DP İLÇE BAŞKANI CEMAL GÖNENÇ EŞİYOK, İL EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

 

Demokrat Parti İlçe Başkanı Cemal Gönenç Eşiyok; İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik’i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Kütahya’nın güvenliği ve asayişi ile ilgili karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik, ; Demokrat Parti İlçe Başkanı Cemal Cemal Gönenç Eşiyok’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “DEMOAT Parti Merkez ilçe başkanlığı görevini layığıyla yerine getiren Sayın EŞİYOK ile her türlü ortak çalışmayı yapabileceğimize eminim. Kentin güvenliği ve asayiş noktasında belediyelerle sürekli olarak istişare içerisindeyiz. Kütahya’nın güvenlik konusundaki hassasiyetimiz en üst düzeydedir. Demokrat Parti İlçe Başkanı Cemal GÖNENÇ EŞİYOK bu nazik ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ederim” dedi.

Başkan Cemal GÖNENÇ EŞİYOK “Huzurlu ve yaşanabilir bir Kütahya için her türlü desteği sonuna kadar vereceğiz. Bu görevde kendisine ve fedakar polisimize başarılar dilerim” dedi. Demokrat Parti İlçe Başkanı Cemal GÖNENÇ EŞİYOK ziyaret sonunda İl Emniyet Müdürü Hasan ÇEVİK’e Kütahyanın sembolü bir çini tabağı hediye etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DP, İLÇE, BAŞKANI, CEMAL, GÖNENÇ, EŞİYOK,, İL, EMNİYET, MÜDÜRÜNÜ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı