301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Nisan 2019 - Perşembe 12:06 Bu haber 3254 kez okundu
 
Doğum gününde sürpriz evlilik teklifi
Yaşam Haberi
Doğum gününde sürpriz evlilik teklifi

Doğum gününde sürpriz evlilik teklifi

Tuna İşleyen /  GÖRÜNTÜLÜ

Kütahya’nın Tavşanlı İlçesinde yaşayan 23 yaşındaki Nurullah Mutluer, nişanlısı Edanur Durna'ya  Tavşanlı’nın Durak Mahallesi Cumhuriyet Meydanında doğum gününde sürpriz bir evlenme teklifinde bulundu.

Tavşanlı’da yaşayan Nurullah Mutluer, 5 yıldan bu yana tanıştığı ve geçtiğimiz yıl nişanlısı Edanur Durna'ya evlenme teklif etmek için arkadaşlarıyla bir organizasyon gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Meydanında arkadaşlarının araç konvoyu ile gelen Nurullah ve Edanur çifti, bir anda meşale ve konfetilerle karşılandı.

Nişanlısı Edanur Durna'ya burada evlilik teklifinde bulunan Nurullah Mutluer, aldığı ‘evet’ cevabının ardından çiftler Sanatçı Rafet El Roman'ın "Ömrümün sahibi" adlı müziği eşliğinde dans ettiler. Çiftin mutlu anlarına, çevrede bulunan vatandaşlar da eşlik etti.

Mutluer, yüzük takılmasının ardından kız arkadaşına 5 taş yüzük hediye ederken, çiftlerin yanına gelen polis merkezi amiri Mustafa Özel de mutluluklar diledi.

 

Nurullah Mutluer, 5 senedir arkadaş olduklarını, evlilik teklifi kabul edildiği için çok mutlu olduğunu belirterek, "İnşallah bu mutluluğumuz sonsuza kadar sürer “dedi.

 Edanur Durna da, çok şaşırdığını, doğum gününde böyle bir teklifi hiç beklemediğini ama çok mutlu olduğunu söyledi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Doğum, gününde, sürpriz, evlilik, teklifi,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı