301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Astroloji

 

 

 
Akrep 2020-06-07
Uzun zamandır üzerinizde taşımış olduğunuz finansal ve hukuki problemlerinizi çözümlemek için bazı adımlar atıyor olacaksınız. Bu soruna sosyal çevreniz de dahil olabilir. Bugün amaçlarınız için daha fazla çalışma isteği içinde olabilirsiniz. Kararlı olmanız sizi bir adım öne taşıyacaktır.
 
Aslan 2020-06-07
Geçmişte aranızda kırgınlık oluşan arkadaşlarınızla aranızda bir uzlaşmaya gidebilirsiniz. Size yaptıkları açıklamalarda kendi eksik yönlerinizi de fark edebilirsiniz. Uzlaşmacı olmak size iyi gelecektir. İş hayatınızdaki bazı sorumluklar bugün gündeminizde olabilir. Parasal ani bir ödeme yapmanız ya da geç kalınmış bir ödemeniz olduğunu fark edebilirsiniz.
 
Balık 2020-06-07
Sorumluluklarınızla ilgili fikir ayrılıkları gündeme gelirken arka planda yürüteceğiniz konuşmalar sorun yaratabilir. Ve ayrıca söylemlerde abartılara dikkat etmeniz gerekir. Geleceğe yönelik bazı belirsizliklerin olması ve engellerin yaşanması sizi ruhsal anlamda bir iç çatışmaya yöneltebilir. Partnerinizle daha ılımlı ve sıcak konuşmalar gerçekleştirin.
 
Başak 2020-06-07
Bugün kazalara ve sakarlıklara karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Aynı şekilde iş ve çalışma ortamınız da unutkanlıklar çevrenizdeki ilişkilerde sorun yaratabilir. Kendinizi dinlendirin. İletişimlerinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu yanlış anlaşılmalarda daha ön yargısız olursanız kaliteli bir şekilde atlatmanız mümkün olacaktır.
 
Boğa 2020-06-07
Aile üyelerinizle olan ilişkileriniz bazı gerçekliklerle sınanabilir. Neye inanacağınızı bilemeyeceğiniz karmaşık bugünde şartları fazla zorlamamakta fayda var. Finansal ilişkilerde unutkanlıklara dikkat edin. İkili ilişkiler ve ortaklıkların fazlasıyla gündemde olduğu bir gün. Yakın bir dostunuzla aranızdaki ilişki biraz gerilebilir. Daha sakin olmalısınız.
 
İkizler 2020-06-07
Hedeflediğiniz maddi projelerinizle ilgili alacağınız haberler sizi kararsız ve karmaşık bir hale dönüştürebilir. Finansal konularda başlangıç yapmaktan kaçınmalısınız. Maddi anlamda ödemeler ve borçlar dengesinde kendinizi bir yere sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Yakın dostlarınızın yardımı ile bir miktar borçlarınızı ödeyebilirsiniz.
 
Koç 2020-06-07
Uzun zamandır hayalini kurduğunuz plan ve projelerinizle alakalı güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunu değerlendirmek için karşılıklı fikir alışverişi yapmanızda fayda var. Belki olaylar çok daha güzel bir noktaya gidebilir. Bugün gündelik yaşamanızı ilgilendiren konularda daha özenli olmalı ve sizi stres altına sokacak kişilerden uzak durmalısınız.
 
Kova 2020-06-07
 
Oğlak 2020-06-07
Maddi ve finansal konularınızın gündemde olacağı ve önünüze yeni iş projelerin geldiği bir gün geneli olabilir. Çalışma arkadaşlarınızla daha iş paylaşımı içinde olmayı deneyin. Bugün iş hayatınızla ilgili daha önceden iptal olmuş bir projenizi aktifleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hızlı bir şekilde planlarınızı yapmak bugün ana temanız olacaktır.
 
Terazi 2020-06-07
Uzun zamandır rafa kaldırdığınız ya da beklemeye aldığınız ilişkilerle alakalı önemli iletişimler kurabilirsiniz. Bazı dargınlıklar son bulabilir. Kendi sınırlarınızı çizmeyi ihmal etmeyin. Bugün özel ilişkilerde kendinizi daha romantik ve sevgi dolu hissedebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınıza bazı konularda akıl vermek size düşebilir.
 
Yay 2020-06-07
Kariyerinizle ilgili bugün olduğundan fazla mücadeleci davranmanız gereken bir gün olabilir. İlişkilerinizde yanlış anlaşılmalar ya da yol ayrımları fikri içinde olabilirsiniz. Gerçekçi olmak size kazandıracaktır. Planladığınız işlerinizi yaparken zaman zaman endişe içinde olabilirsiniz. Bugün maddi menfaatlerinizi ön planda tutmanızda fayda olacaktır.
 
Yengeç 2020-06-07
Duygulu, hassas ve romantik bir gün sizleri bekliyor olabilir. Özlemleriniz ve beklentileriniz güne odaklanmanızı engelleyebilir. Buna fazla kapılmamalısınız. Hedeflerinizi belirlemelisiniz. Aşk ilişkilerinizde bazı sorunlar baş gösterebilir. Gizliliklerin üstüne düşeceğiniz ve şüphelendiğiniz bir konu üzerine harekete geçeceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

 

 

Kaynak: 2020-06-07

 

Haber Yazılımı