301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Şubat 2021 - Perşembe 16:22
 
Personele Hizmet İçi Eğitim
Gündem Haberi
Personele Hizmet İçi Eğitim

Tavşanlı Belediyesi'nde görevli personele yönelik eğitim programlarına hız kesmeden devam ediliyor. Bu hafta Belediye Kültür Sarayı’nda özellikle trafik kazaları ve acil durumlarda kurtarma çalışmalarına katılan personele “İlk Yardım Eğitimi” verildi. 
Özel Yaşam İlk Yardım Merkezi’nden Biyolog Havva Nigar Doğan ile Yardımcı Eğitmen Zeynep Gostalak, tarafından sunulan bilgilendirme toplantıları ve uygulamalı derslerin sonunda ilgili personel sınava tabi tutulacak. Başarılı kursiyerlere sertifika verilecek. 
Konuya ilişkin değerlendirme yapan Havva Nigar Doğan, özellikle acil durumlarda ve trafik kazalarında görev yapan personele yönelik çalışmaların önemine dikkat çekerek, Belediye Başkanı Mustafa Güler’e teşekkür etti. Doğan “Kültür Sarayı’nda sık sık Belediye personelimizle bir araya gelerek eğitim faaliyetleri yürütüyoruz. Daha önce işçi arkadaşlarımıza trafik kazaları, iş kazaları ve çeşitli durumlarda karşılaşabilecekleri yaralanmalarda uygulayacakları teknikleri anlattık. Bu hafta ise 32 saatlik programımızda İtfaiye personeli ve Zabıta memuru arkadaşlarımıza ilk yardım kursu verdik. Kurumlarımızda trafik kazaları başta olmak üzere acil durumlarda görev yapan kişilere verilen kursların çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu imkanı bize sağlayan başta Belediye Başkanımız Mustafa Güler’e başkan yardımcılarımıza ve ilgili birim amirlerimize teşekkür ediyorum” dedi 
Tavşanlı Belediyesi’nin çeşitli konularda benzer eğitim çalışmalarının devam edeceği bildirildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Personele, Hizmet, İçi, Eğitim, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı