Maç programı
Spor
Yayın: 30 Nisan 2019 - Salı - Güncelleme: 30.04.2019 11:23:03
Editör -
Okuma Süresi: 6 dk.
2274 okunma
02.05. 2019 PERŞEMBE
U 19 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 02.05.2019 14:30 HALİL AKKAŞ STADI
U 19 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 02.05.2019 17:00 HALİL AKKAŞ STADI
03.05. 2019 CUMA
U 19 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 03.05.2019 14:30 TOKİ STADI 1
U 19 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 03.05.2019 17:00 TOKİ STADI 1
04.05. 2019 CUMARTESİ
U 13 TAKIMLAR DPÜ SPOR 1977 VEFASOR 04.05.2019 11:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
B 3 X 2 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 13:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
A 2 X 1 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
B 1 X 5 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 17:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR KÜMAŞSPOR 04.05.2019 11:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR AĞAÇKÖYSPOR TERMİKSPOR 04.05.2019 12:30 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR KÜT. ÇAMLICASPOR KÜT. GAYBİEFENDİSPOR 04.05.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR ALTINTAŞ BLD. SPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 04.05.2019 15:30 30 AĞUSTOS STADI
U 16 TAKIMLAR KÜTAHYA GENÇ SHÇEK. A BÜYÜKSAKA SPOR 04.05.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI
B 1 X 4 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 13:00 YEŞİLAY SAHASI
A 5 X 3 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 15:00 YEŞİLAY SAHASI
B 4 X 2 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 17:00 YEŞİLAY SAHASI
U 19 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 04.05.2019 14:30 TOKİ STADI 1
U 19 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 04.05.2019 17:00 TOKİ STADI 1
A 1 X 4 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 13:00 TOKİ STADI 2
B 5 X 3 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 15:00 TOKİ STADI 2
A 4 X 2 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 17:00 TOKİ STADI 2
A 3 X 2 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 13:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
B 2 X 1 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 15:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
A 1 X 5 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 17:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
U 13 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR BOZBELENLİLERSPOR 04.05.2019 12:30 KARAKOVA STADI
U 13 TAKIMLAR DEMİRBİLEKSPOR HABIMÇEŞMESPOR 04.05.2019 14:00 KARAKOVA STADI
U 13 TAKIMLAR TAV. 3 EYLÜLSPOR ERDEM GENÇLİKSPOR 04.05.2019 15:30 KARAKOVA STADI
U 13 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 04.05.2019 17:00 KARAKOVA STADI
U 13 TAKIMLAR DAYINLARSPOR ERDOĞMUŞSPOR 04.05.2019 14:30 GEDİZ SAHASI
U 13 TAKIMLAR GEDİZ GENÇLİKSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜL 04.05.2019 16:00 GEDİZ SAHASI
U 13 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR SİMAV İDMANYURDUS 04.05.2019 13:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
05.05. 2019 PAZAR
A 5 X 4 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 05.05.2019 10:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
B 4 X 3 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 05.05.2019 13:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 16 TAKIMLAR KÜT. ÇAMLICASPOR İNKÖY ENGİNSPOR 05.05.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
2 KÜME PLAYOF SİNERKÖY GENÇLİK KÜT. CEZAEVİSPOR 05.05.2019 17:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HZM. ASLANAPA SPOR 05.05.2019 11:30 30 AĞUSTOS STADI
U 16 TAKIMLAR KÜTAHYA YEŞİLAY TERMİKSPOR 05.05.2019 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U 16 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR Ö.İDARE KÖY HZM 05.05.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
2 KÜME PLAYOF E.Ç.DEVLET HST SPOR ZIĞRASPOR 05.05.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI
ORGANİZASYON TÜFAD OLGUNLAR MAÇI 05.05.2019 30 AĞUSTOS STADI
A 3 X 1 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 05.05.2019 10:00 YEŞİLAY SAHASI
B 2 X 5 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 05.05.2019 13:00 YEŞİLAY SAHASI
T.F.F.H.G.D. ÜCÜNCÜLÜK - DÖRDÜNCÜLÜK MAÇI 05.05.2019 17:00 YEŞİLAY SAHASI
U 19 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME FİNAL 05.05.2019 11:00 TOKİ STADI 1
B 3 X 1 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 05.05.2019 10:00 TOKİ STADI 2
A 2 X 5 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 05.05.2019 13:00 TOKİ STADI 2
B 5 X 4 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 05.05.2019 10:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
A 4 X 3 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 05.05.2019 13:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
T.F.F.H.G.D. DOSTLUK MAÇI 05.05.2019 15:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
T.F.F.H.G.D. BİRİNCİLİK - İKİNCİLİK MAÇI 05.05.2019 16:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
T.F.F.H.G.D. KUPA TÖRENİ 05.05.2019 17:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
U 16 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 05.05.2019 14:00 KARAKOVA STADI
2 KÜME PLAYOF DAĞÇEŞMESPOR GÖBEL GENÇLİKSPOR 05.05.2019 16:00 KARAKOVA STADI
U 16 TAKIMLAR DAYINLARSPOR 1867 SİMAVSPOR 05.05.2019 12:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
U 16 TAKIMLAR SİMAV İDMANYURDU EMET BELEDİYESPOR 05.05.2019 14:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
EMEME MAÇI KARACAHİSARSPOR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR 05.05.2019 16:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
07.05. 2019 SALI
YILDIZ KIZLAR BEŞİKTAŞ AŞ HOROZKENT SPOR 07.05.2019 12:00 30 AĞUSTOS STADI
YILDIZ KIZLAR KOCAELİ BAYAN FUT. FOMGET 07.05.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
08.05. 2019 ÇARŞAMBA
U 16 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜT. ÇAMLICASPOR 08.05.2019 17:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
YILDIZ KIZLAR BİRİNCİ MAÇ GALİBİ İKİNCİ MAÇ GALİBİ 08.05.2019 12:00 30 AĞUSTOS STADI
U 16 TAKIMLAR İNKÖY ENGİNSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 08.05.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U 16 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR SİMAV İDMANYURDU 08.05.2019 16:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
U 16 TAKIMLAR EMET BELEDİYESPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 08.05.2019 16:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
09.05. 2019 PERŞEMBE
U 16 TAKIMLAR A BÜYÜKSAKA SPOR KÜTAHYASPOR 09.05.2019 17:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 16 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HMZ. KÜT. YEŞİLAYSPOR 09.05.2019 17:00 30 AĞUSTOS STAD
Yorumlar (0)