Kütahya'da Haftanın Tüm Karşılaşmaları
Kütahya'da Haftanın Tüm Karşılaşmaları
25.10.2014 CUMARTESİ
BAL LİGİ KÜTAHYASPOR KIBRISCIKSPOR 25.10.2014 13:30 DUMLUPINAR STADYUMU
U 13 TAKIMLAR GÜLÜMSEYEN ÇOCUKLAR KÜMAŞSPOR 25.10.2014 11:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
1.AMATÖR KÜME AĞAÇKÖYSPOR KÜT.ÇAMLICASPOR 25.10.2014 13:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
SÜPER AMATÖR KÜT.SERAMİKSPOR E.Ç.DEVLET HAST.SPOR 25.10.2014 15:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR A.BÜYÜK SAKASPOR ANADOLU AİLESPOR 25.10.2014 11:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR 1977 VEFASPOR KÜTAHYA BLD.SPOR 25.10.2014 13:00 30 AĞUSTOS STADI
1.AMATÖR KÜME KÜTAHYA ÇİNİSPOR ANADOLU AİLESPOR 25.10.2014 15:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR TKİ TAV.LİNYİTSPOR TUNÇBİLEK BLD.SPOR 25.10.2014 11:30 KARAKOVA SENTETİK
U 13 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TAV.GENÇLİKSPOR 25.10.2014 13.00 KARAKOVA SENTETİK
1.AMATÖR KÜME ÇOBANKÖYSPOR GÜRAĞAÇSPOR 25.10.2014 15:00 KARAKOVA SENTETİK
1.AMATÖR KÜME ERDOĞMUŞSPOR E.GEDİZ.BLD.GAZİSPOR 25.10.2014 13:00 GEDİZ SENTETİK SAHASI
1.AMATÖR KÜME ULUOYMAK 1 EYLÜL GEDİZGÜCÜ SPOR 25.10.2014 15:00 GEDİZ SENTETİK SAHASI
1.AMATÖR KÜME SİMAV ÇİTGÖL SAZLIK SİMAV KESTELSPOR 25.10.2014 15:00 SİMAV SENTETİK SAHASI
26.10.2014 PAZAR
2 LİG BEYAZ GRUP TKİ TAV.LİNYİTSPOR MENEMEN BLD.SPOR 26.10.2014 14:30 DUMLUPINAR STADYUMU
U 13 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR Ö.İDA.KÖY HİZMETLERİ 26.10.2014 10.00 M.ASIM ALKIŞ STADI
1.AMATÖR KÜME E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT HACIKEBİRSPOR 26.10.2014 12:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
SÜPER AMATÖR KÜT.GENÇ SHÇEK SPOR Ö.İDA.KÖY HİZMETLERİ 26.10.2014 14:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HAST.SPOR TERMİKSPOR 26.10.2014 10.00 30 AĞUSTOS STADI
1.AMATÖR KÜME KÜT.PINARSPOR KÜT.CEZAEVİSPOR 26.10.2014 12:00 30 AĞUSTOS STADI
SÜPER AMATÖR TERMİKSPOR AKINCILARSPOR 26.10.2014 14:00 30 AĞUSTOS STADI
SÜPER AMATÖR ASLANAPASPOR KÜMAŞSPOR 26.10.2014 14:00 ASLANAPA SAHASI
1.AMATÖR KÜME ÇAVDARHİSARSPOR KÜT.ÇAYIRBAŞISPOR 26.10.2014 14:00 ÇAVDARHİSAR SAHASI
U-16 GELİŞİM LİGİ TKİ TAV.LİNYİTSPOR BALIKESİRSPOR 26.10.2014 12:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U-17 GELİŞİM LİGİ TKİ TAV.LİNYİTSPOR BALIKESİRSPOR 26.10.2014 14:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
1.AMATÖR KÜME ÇARDAKLISPOR BEYKÖYSPOR 26.10.2014 10:00 KARAKOVA SENTETİK
1.AMATÖR KÜME TUNÇBİLEK BLD.SPOR TAV.GENÇLİKSPOR 26.10.2014 12:00 KARAKOVA SENTETİK
1.AMATÖR KÜME TAV.MOYMULSPOR DOMANİÇSPOR 26.10.2014 14:00 KARAKOVA SENTETİK
1.AMATÖR KÜME BALIKÖY GENÇYURDU TEPECİKSPOR 26.10.2014 14:00 BALIKÖY SAHASI
1.AMATÖR KÜME GEDİZ GENÇLİK SPOR EMET SPOR 26.10.2014 12:00 GEDİZ SENTETİK SAHASI
1.AMATÖR KÜME MUHİPLER FATİHSPOR YEŞİLÇAY SPOR 26.10.2014 14.00 GEDİZ SENTETİK SAHASI
SÜPER AMATÖR YENİKENT BLD.SPOR KÜT.YEŞİLAYSPOR 26.10.2014 14:00 YENİKENT SAHASI
1.AMATÖR KÜME ŞAPHANE GENÇLİKSPOR KUŞUSPOR 26.10.2014 14:00 ŞAPHANE SAHASI
1.AMATÖR KÜME SİMAV DARICISPOR BEYCESPOR 26.10.2014 12:00 SİMAV SENTETİK SAHASI
SÜPER AMATÖR 1867 SİMAVSPOR ÇUKURKÖYSPOR 26.10.2014 14:00 SİMAV SENTETİK SAHASI
29.10.2014 ÇARŞAMBA
Z. TÜRKİYE KUP TKİ TAVŞANLI LİNYİT MKE ANKARAGÜCÜ 29.10.2014 13:00 DUMLUPINAR STADYUMU
U 13 TAKIMLAR ANADOLU AİLESPOR YEŞİLAYSPOR 29.10.2014 10.00 M.ASIM ALKIŞ STADI
1.AMATÖR KÜME ANADOLU AİLESPOR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT 29.10.2014 12:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
1.AMATÖR KÜME KÜT.ÇAYIRBAŞISPOR KÜT.PINARSPOR 29.10.2014 14:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR TERMİKSPOR GÜLÜMSEYEN ÇOCUKLAR 29.10.2014 09:30 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR KÜMAŞSPOR ÇAVDARHİSARSPOR 29.10.2014 11:00 30 AĞUSTOS STADI
1.AMATÖR KÜME KÜT.ÇAMLICASPOR ÇAVDARHİSARSPOR 29.10.2014 12:30 30 AĞUSTOS STADI
1.AMATÖR KÜME KÜT.CEZAEVİSPOR KÜTAHYA ÇİNİSPOR 29.10.2014 14:30 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR Ö.İDA.KÖY HİZMETLERİ A.BÜYÜKSAKA SPOR 29.10.2014 11:00 YEŞİLAY SAHASI
U 13 TAKIMLAR KÜTAHYA BLD.SPOR D.P.Ü SPOR 29.10.2014 12:45 YEŞİLAY SAHASI
1.AMATÖR KÜME HACIKEBİRSPOR AĞAÇKÖYSPOR 29.10.2014 14:30 YEŞİLAY SAHASI
1.AMATÖR KÜME TAV.MOYMULSPOR ÇARDAKLISPOR 29.10.2014 12:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
1.AMATÖR KÜME TEPECİKSPOR ÇOBANKÖYSPOR 29.10.2014 14:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 13 TAKIMLAR TUNÇBİLEK BLD.SPOR TAV.GENÇLİK SPOR 29.10.2014 10.00 KARAKOVA SENTETİK
1.AMATÖR KÜME GÜRAĞAÇSPOR TUNÇBİLEK BLD.SPOR 29.10.2014 12:00 KARAKOVA SENTETİK
1.AMATÖR KÜME BEYKÖYSPOR BALIKÖY GENÇYURDU 29.10.2014 14:00 KARAKOVA SENTETİK
1.AMATÖR KÜME DOMANİÇSPOR TAV.GENÇLİKSPOR 29.10.2014 14:00 DOMANİÇ SAHASI