Haftanın Maç Programı
Haftanın Maç Programı
24.10.2015 CUMARTESİ
U 19 TAKIMLAR KÜTAHYA SPOR ÖZEL İDARE KÖY HİZM. 24.10.2015 12:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 19 TAKIMLAR KÜT.ÇAMLICA SPOR KÜT.SERAMİKSPOR 24.10.2015 13:45 M.ASIM ALKIŞ STADI
1.AMATÖR KÜME KÜT.ÇAMLICA SPOR AĞAÇKÖY SPOR 24.10.2015 16:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 14 TAKIMLAR KÜT.YEŞİLAY SPOR E.Ç.DEVLET HASTANE 24.10.2015 12:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR SEYİTÖMER BLD.SPOR 1977 VEFASPOR 24.10.2015 14:00 30 AĞUSTOS STADI
1.AMATÖR KÜME E.Ç.DEVLET HASTANE ÇAYIRBAŞISPOR 24.10.2015 16:00 30 AĞUSTOS STADI
SÜPER AMATÖR KÜT.YEŞİLAYSPOR ÇUKURKÖYSPOR 24.10.2015 15:00 YEŞİLAY SAHASI
U 16 GELİŞİM LİGİ TKİ TAV.LİNYİTSPOR GÖZTEPESPOR 24.10.2015 13:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
U 14 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TUNÇBİLEK BLD.SPOR 24.10.2015 12:00 KARAKOVA SENTETİK
U 19 TAKIMLAR TAV.MOYMULSPOR DEMİRBİLEKSPOR 24.10.2015 14:00 KARAKOVA SENTETİK
U 19 TAKIMLAR TAV GENÇLİKSPOR AKINCILARSPOR 24.10.2015 16:00 KARAKOVA SENTETİK
1.AMATÖR KÜME GEDİZ GENÇLİKSPOR MUHİPLER FATİHSPOR 24.10.2015 15:00 GEDİZ SENTETİK SAHASI
25.10.2015 PAZAR
B A L LİGİ D.P.Ü SPOR BURHANİYE BELEDİYE 25.10.2015 15:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
U 14 TAKIMLAR ANADOLU AİLESPOR ÖZEL İDARE KÖY HİZ. 25.10.2015 12:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
SÜPER AMATÖR KÜT.CEZAEVİSPOR TERMİKSPOR 25.10.2015 13:45 M.ASIM ALKIŞ STADI
1.AMATÖR KÜME ANADOLU AİLESPOR ASLANAPASPOR 25.10.2015 16:00 M.ASIM ALKIŞ STADI
U 19 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HASTANE KÜT.YEŞİLAYSPOR 25.10.2015 12:00 30 AĞUSTOS STADI
1.AMATÖR KÜME 1977 VEFASPOR ALAYUNTSPOR 25.10.2015 14:00 30 AĞUSTOS STADI
SÜPER AMATÖR KÜT.GENÇ SHÇEK TAV.GENÇLİKSPOR 25.10.2015 16:00 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR D.P.Ü SPOR 25.10.2015 12:00 YEŞİLAY SAHASI
1.AMATÖR KÜME HACIKEBİRSPOR E.Ç ÇAĞLAYAN AZOT 25.10.2015 15:00 ÇAVDARHİSAR SAHASI
SÜPER AMATÖR AKINCILARSPOR ÖZEL İDARE KÖY HİZ. 25.10.2015 15:00 KARAKOVA YENİ SENTETİK
1.AMATÖR KÜME DEMİRBİLEKSPOR TAV.MOYMULSPOR 25.10.2015 13:00 KARAKOVA SENTETİK
1.AMATÖR KÜME BEYKÖYSPOR GÜRAĞAÇSPOR 25.10.2015 15:00 KARAKOVA SENTETİK
1.AMATÖR KÜME DOMANİÇSPOR ÇARDAKLISPOR 25.10.2015 15:00 DOMANİÇ SAHASI
1.AMATÖR KÜME DAYINLARSPOR YEŞİLÇAYSPOR 25.10.2015 12:00 GEDİZ SENTETİK SAHASI
1.AMATÖR KÜME ULUOYMAK 1 EYLÜL HİSARCIK BLD.SPOR 25.10.2015 14:00 GEDİZ SENTETİK SAHASI
SÜPER AMATÖR YENİKENT BLD.SPOR 1867 SİMAV SPOR 25.10.2015 16:00 GEDİZ SENTETİK SAHASI
1.AMATÖR KÜME EMET SPOR ERDOĞMUŞSPOR 25.10.2015 15:00 EMET SAHASI
SÜPER AMATÖR ŞAPHANE GENÇLİK SP. KÜT.SERAMİKSPOR 25.10.2015 14:00 ŞAPHANE SAHASI
1.AMATÖR KÜME S.DARICISPOR SAVCILAR SPOR 25.10.2015 12:00 SİMAV SENTETİK SAHASI
1.AMATÖR KÜME BEYCESPOR DEMİRCİKÖYSPOR 25.10.2015 14:00 SİMAV SENTETİK SAHASI
1.AMATÖR KÜME KUŞUSPOR S.ÇİTGÖL SAZLIK SPOR 25.10.2015 16:00 SİMAV SENTETİK SAHASI
29.10.2015 PERŞEMBE
U 14 TAKIMLAR GÜLÜMSEYEN ÇOCUK KÜT.YEŞİLAYSPOR 29.10.2015 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HASTANE TERMİKSPOR 29.10.2015 14:30 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR ÖZEL İDARE KÖY HİZ. 1977 VEFASPOR 29.10.2015 16:00 30 AĞUSTOS STADI
30.10.2015 CUMA
3.LİG TKİ TAV LİNYİTSPOR MANAVGATSPOR 30.10.2015 13:30 TAVŞANLI ADA STADI