301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Karne heyecanı
Bilge Turizm
Haber Detayı
24 Ocak 2021 - Pazar 18:08
 
Başarılı kız öğrenciye burs ve tablet verildi
Tuna İŞLEYEN - GÖRÜNTÜLÜ
Eğitim Haberi
Başarılı kız öğrenciye burs ve tablet verildi

Başarılı kız öğrenciye burs ve tablet verildi

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde başarılı kız öğrenci Reyhan Saraç'a kadınların kurduğu derneklerden Kütahya Koruyucu Aile Derneği (KÜKAD) tarafından tablet hediye edildi.

Tavşanlı 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi 2019 mezunu olduktan sonra İstanbul Medipol Üniversitesi, Uluslararası Tıp Fakültesini kazanan Tavşanlılı öğrenci Reyhan Saraç'a, Dost Kalpler Derneğinden burs, KÜKAD'dan da tablet hediye edildi.

KÜKAD yönetim kurulu başkanı Yasemin Çavdar başarılı öğrenci Reyhan Saraç'a tabletini verirken şunları söyledi, " Tavşanlı'daki kadın dernekleri olarak Dost Kalplerin bize ulaştırdığı talebi değerlendirdik ve bir hayır sever vatandaşımızın getirmiş olduğu tableti öğrencimize hediye ettik.  Tam burslu olarak üniversiteyi kazanan kızımıza, geleceğin doktoruna büyük ekran tablet hediye ettik" dedi.

Dost kalpler derneği öğrencilere burs verdiklerini ve Reyhan Saraç'a da tablet hediyelerinden dolayı KÜKAD'a teşekkür ettiler.

Reyhan Saraç ise, " Tavşanlı 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesinden 2019 yılında mezun oldum. Sayısal alanda 287. oldum ve Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandım. Dost Kalpler Derneğine Burs başvurunda bulundum ve burs almayı hak kazandım. Üniversite online derslerim için tablet ihtiyacım vardı ve KÜKAD da bu ihtiyacımı karşıladı, çok teşekkür ederim."

  The president and management of Kütahya Foster Family Association gave the successful student a tablet. Friendly Hearts were with them on this meaningful beautiful day.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başarılı, kız, öğrenciye, burs, ve, tablet, verildi,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı