Biyografiler

Melih Çiğdem

Melih Çiğdem

Harita Mühendisi
Okuma Süresi: 3 dk.
Google News

Harita Mühendisi Melih Çiğdem, Sakarya Arifiye’nin ilk harita bürosu Yaren Harita ve Kadastro’nun kurucusudur. Uzun yıllardır bu alanda çalışan ve birçok önemli projede bulunan Çiğdem, kaliteli hizmet anlayışı ve uzmanlığı ile sektörde tanınmaktadır ve Sakarya ilimizin birçok ilçesi için de harita kadastro hizmeti sunmaktadır. 

Çiğdem, Konya Selçuk Üniversitesi Harita Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, sektördeki öncü firmalarda çalışmaya başlamıştır. Önemli isimlerle stajlar sağlamış ve yetkinliğini tamamladı. Çalıştığı bu firmalarda birçok farklı proje üzerinde çalışarak, deneyim kazandı. 2019 yılında önce kendi firması olan MZC Harita Mühendislik’i kurarak, harita ölçümü, kadastro, imar planı ölçümü, parselleme, arazi planlama gibi birçok farklı alanda hizmet vermeye başladı.

Harita Mühendisi Melih Çiğdem Yaren Harita’yı kurdu

Faaliyetleri alanında kurumsallaşmaya giden mühendis Çiğdem, Yaren Harita & Kadastro’yu hayata geçirdi. Çiğdem, yeni adresi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektörde faaliyet göstermeye devam etmektedir. 
 
Onun uzmanlık alanları arasında, kadastro ve arazi planlama, imar planı ölçümü, pafta çizimi, kot alma, parselleme, harita ölçümü, taşınmaz tespiti gibi birçok farklı konu yer almaktadır. Melih Çiğdem, bu alanlarda, deneyimli ekibi ve son teknoloji ölçüm ekipmanları ile doğru ve kaliteli hizmet sunmaktadır. 
 
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan mühendisimiz ve ekibi, projelerinizi en uygun fiyatlarla ve en kısa sürede tamamlamak için çaba göstermektedirler. Harita ölçümü ve diğer hizmetler için, Sakarya’da sektörün yenilikçilerinden olan genç mühendisimizi tercih edebilirsiniz. Firma olarak son teknoloji ölçüm ekipmanlarını kullanarak, hassas ölçümler gerçekleştirir ve haritalarınızı ölçekli olarak hazırlar. 
 
Yaren Harita Kadastro ve ekibi, projelerinize en uygun çözümleri sunmak için çalışır ve en kısa sürede tamamlamayı hedeflemektedir. MZC Harita Mühendislik tüm tecrübe ve birikimini yeni markaları olan Yaren’e aktarmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışır ve müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılamak için elinden geleni yapar. Kaliteli hizmet anlayışı, zamanında teslimat ve uygun fiyat politikası ile sektördeki önemli firmalar arasında yer almaktadır.