Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
15 Aralık 2019 - Pazar 18:29 Bu haber 1594 kez okundu
 
Yanlışlıkla vurdu "Abla kusura bakma" deyip kaçtı
Asayiş Haberi
Yanlışlıkla vurdu

 

  Yanlışlıkla vurduğu kadına, "Abla kusura bakma" deyip kaçtı
Kütahya'da bir kişi alacaklısı olduğu bir adama pompalı tüfekle ateş açtı. O sırada yoldan geçen kadına ise saçmalar isabet etti. Yaralı kadının yanına giden şahıs, "Abla kusura bakma seni yanlışlıkla vurdum" deyip olay yerinden uzaklaştı. 

Kadir T., alacağı olduğu 15 bin lirayı tahsil edemediği H.D.'ye buluştukları yerde tüfekle ateş etti. Saçmalar bu sırada tesadüfen yoldan geçen Melek B.'ye isabet etti. Yaralanan Melek B.'ye 'Abla kusura bakma seni yanlışlıkla vurdum' deyip kaçan Kadir T. bir süre sonra teslim oldu.

AV TÜFEĞİYLE VURDU
Kütahya'da oturan Kadir T, yeğeni M.A.Y.'nin cezaevinden arkadaşı olan H.D.'ye bir süre önce 15 bin lira borç verdi. Aradan geçen zamanda parasını alamayan Kadir T., yeğeni M.A.Y. ve bir başka yakını ile birlikte Ziraat Mahallesi Ray Sokak'ta H.D. ile buluşmak için anlaştı. Şüpheli Kadir T. buluşma sırasında yanında getirdiği av tüfeği ile koşarak H.D.'ye doğru ateş etti. Tüfekten çıkan saçmalardan biri tesadüfen olay yerinden geçen Melek B.'ye isabet etti.

Melek B. yere yığılırken Kadir T., 'Abla kusura bakma yanlışla seni vurdum' diyerek diğer iki kişiyle birlikte kaçtı. Çevre sakinlerinin çağırdığı ambulansla Melek B. Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı Tedaviye alınan Melek B.'nin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

 

OLAY GÜVENLİK KAMERASINDA
Ateş ettiği anlar güvenlik kamerasına yansıyan Kadir T., bir süre sonra av tüfeği ile birlikte Şehit Mehmet Kartal Polis Merkezi Amirliği'ne giderek teslim oldu. Sağlık kontrolünden geçirilen Kadir T., işlemleri için emniyete götürüldü. Olayda tesadüfen yaralanan Melek B.'nin ise sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yanlışlıkla, vurdu, "Abla, kusura, bakma", , deyip, kaçtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı