301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Ekim 2013 - Pazar 00:49
 
Unutulmuş Mucize, Şifa Kaynağı
Unutulmuş Mucize, Şifa Kaynağı
Sağlık Haberi
Unutulmuş Mucize, Şifa Kaynağı

Kütahya'da 5 yıldır sülük satarak geçimini sağlayan Murat Kurt, sülük tedavisine çok rağbetin olduğunu ifade ederek faydalarını anlattı.


Kurt, "Faydasını gören müşterilerimizin sayısı çok... Tedavi özellikle Mayıs/Haziran ve kış sesozonun 'da yapılırsa daha çok fayda verir. Romatizma, sedef, sivilce, ağrılar dâhil yirmi bir hastalık için sülük kullanılmaktadır. Sülükler kan emerken vücuda 100'ün üzerinde biyoaktif madde salgı yaparak kanın pıhtılaşmasını engeller, oluşmuş pıhtıyı eritir, ağrıları keser, mikropları öldürür, tansiyonu dengeler, kas gevşetir, bağışıklık sistemini düzenler, stres giderir, sinir hücreleri ve liflerini tamir eder" dedi.


Sülüklerin göz kapakları, avuç içi, ayak tabanı, boyun, çene altı, koltuk altı ve kasıklarda kullanılmaması gerektiğini belirten Kurt, "Kanı sulandırıcı ilaç kullananlar, anemi (kansızlık) hastası olanlar, aktif bir kanaması olanlar, cerrahi işlemlerin öncesi ve sonrası, diyalize girenler kullanmamalı… Son bir ay içinde mide- bağırsak kanaması geçirenler ve kanın pıhtılaşmasını engelleyen bir hastalığı olanlar da sülük kullanmamalı. Sülükler bir sefer kullanılmalı. Aynı sülüğü iki kişi, kan yoluyla hastalıkların geçişine maruz kalmamak için kullanmamalı." diye konuştu.

Detaylı bilgi için www.hacamatyasam.com ve www.kutahyahacamat.com adresine ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Unutulmuş, Mucize, Şifa, Kaynağı
Yorumlar
Haber Yazılımı