301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Nisan 2019 - Çarşamba 15:23 Bu haber 799 kez okundu
 
Türk Polis Teşkilatı’nın 174.Yıl Dönümü Kutlama Mesajı
Gündem Haberi
Türk Polis Teşkilatı’nın 174.Yıl Dönümü Kutlama Mesajı

Yurdumuzun dört bir yanında büyük bir özveri, sevgi, merhamet ve yıkılmaz bir cesaretle çalışan, köklü geçmişi ve geleneğiyle Türkiye Cumhuriyeti’nin en önemli kurumlarından biri olan ve Türk tarihinde bilinen ilk polis amiri Gündüz Alp’ten günümüze miras kalan Emniyet Teşkilatımızın 174. yılını hep birlikte kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Terörle mücadeleden asayişe, suç ve suçluyla mücadeleden trafiğe, halkın can ve mal güvenliğini sağlamaya kadar birçok alanda vatan sevgisi ve görev bilinciyle gece gündüz demeden, canı pahasına, fedakarca çalışan, tüm sorumluluk alanlarında başarı gösteren ve görevini layığıyla yerine getiren Türk polisiyle gurur duyuyoruz. 

Her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uyduran, sürekli kendini güncelleyerek personel ve ekipman kapasitesini yükselten Emniyet Teşkilatımız bugün yalnızca suç ve suçlularla mücadelede değil sosyal sorumluluk projelerinde de önemli başarılara imza atmış, vatandaşın gülen yüzü olmuştur.

Bu duygu ve düşüncelerle devletimiz ve milletimiz için bir övünç kaynağı olan Türk Polis Teşkilatımızın 174. kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, görev başında şehit olan polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, vazifeleri başında bulunan polislerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Türk, Polis, Teşkilatı’nın, 174.Yıl, Dönümü, Kutlama, Mesajı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı