301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Nisan 2018 - Salı 09:41
 
Trafikte motosiklet denetimleri sıklaştırıldı
Asayiş Haberi
 Trafikte motosiklet denetimleri sıklaştırıldı

 

Trafikte motosiklet denetimleri sıklaştırıldı

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde motosiklet denetimleri sıklaştırıldı.

Tavşanlı ilçesinde, edinilen bilgilere göre Emniyet Müdürlüğü  tarafından vatandaşların da şikayetleri dikkate alınarak çevreyi rahatsız eden motosikletler ve araçlar konusunda hassas bir şekilde duyarlı olarak çalışmalar sıklaştırıldı.

Özellikle motosikletlerin ve araçların durdurulması esnasında öncelikle vatandaşların can ve mal güvenliğini de önem verilerek uygulamalar gerçekleşti.

Tavşanlı Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri tarafından İlçe merkezi genelinde abartı egzozlu, plakasız ve tehlikeli olarak motosiklet kullanan sürücülere yönelik yapmış olduğu çalışmalar neticesinde toplam 122 motosiklet kontrol edilerek, abartı egzoz takan  4 motosiklet trafikten men edildi. Yapılan kontrollerde bir motosikletin çalıntı olduğu tespit edilerek gerekli işlem yapıldı ve eksiklikleri görülen sürücülere gerekli idari para cezası uygulandı.

Emniyet görevlileri motosiklet sürücülerine,daha dikkatli ve duyarlı olmaları gerektiği, çevreyi rahatsız edecek abart egzoz takmamaları gerektiği konusunda uyarılarda bulundu.

Yapılan uygulamaların aralıksız bir şekilde devam edeceği öğrenildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Trafikte, motosiklet, denetimleri, sıklaştırıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı