301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Ocak 2017 - Perşembe 16:16 Bu haber 2761 kez okundu
 
TEOG TÜRKİYE BİRİNCİLERİNE BAŞKAN SARAOĞLU’NDAN ÖDÜL
Eğitim Haberi
TEOG TÜRKİYE BİRİNCİLERİNE BAŞKAN SARAOĞLU’NDAN ÖDÜL

TEOG TÜRKİYE BİRİNCİLERİNE BAŞKAN SARAOĞLU’NDAN ÖDÜL

Atatürk Ortaokulu Öğrencilerinden TEOG sınavında 700 tam puan alarak Türkiye Birincisi olan Ümmü Çağla AYDIN ve Aslı AKDAŞ Gediz Belediye Başkanı Dr. Mehmed Ali Saraoğlu tarafından ödüllendirildi.

Başkanlık makamında gerçekleşen ödül törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aydın, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mesut Topaloğlu, Atatürk Ortaokulu Müdürü Mehmet Aydın ve TEOG Türkiye Şampiyonları Ümmü Çağla AYDIN ve Aslı AKDAŞ katıldı.

Hiçbir başarının tesadüfen ortaya çıkmadığını belirten Başkan Saraoğlu; “Başarı fedakârlık gösterebilen ve ona ulaşmak için ter döken, mücadele etmeyi göze alabilen, insanların ulaştığı çok kıymetli ödüldür.

Gediz’in eğitimde marka kent olarak anılmaya devam edeceğini, öğrencilerimiz her sene sınavlarda aldıkları başarılı sonuçlarla ilçemizin başarı çıtasını yükseltiyorlar. Geleceğimizin teminatı olan bu öğrencilerimizi ne kadar tebrik etsek azdır. Bu öğrencilerimizi en iyi okullarda görmek ailesi ve öğretmenleri kadar bizleri de mutlu ediyor. Başarılarınızın devam etmesini diliyorum." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TEOG, TÜRKİYE, BİRİNCİLERİNE, BAŞKAN, SARAOĞLU’NDAN, ÖDÜL,
Yorumlar
Haber Yazılımı