301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Ekim 2018 - Perşembe 18:09
 
Tavşanlı Müftülüğü ADRB’ den Çalışma Ziyaretleri
Gündem Haberi
	Tavşanlı Müftülüğü ADRB’ den Çalışma Ziyaretleri

 
Tavşanlı Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu görevlileri çalışmalarını farklı ortamlarda sürdürmeye devam ediyorlar.  Halkımızı dini ve ailevi konularda bilinçlendirmek amacıyla faaliyet gösteren Aile ve Dini Rehberlik Bürosu görevlilerinin Ekim ayı içerisinde gerçekleştirdikleri faaliyetler şöyle: 
İlk olarak, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle ömrünü din hizmetine adamış emekli hocalarımızdan A. Yaşar Çakmak, M. Ali Cengizgil, H.İbrahim Güçlü, merhum S. Ahmet Özdemir’in ailesi, Himmet Demirci ile Halise Sarıaltın ve Leyla Ülkem hocalar ziyaret edilerek, dine ve diyanete yapmış oldukları hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür edildi. 
Gençlik koordinatörlüğü olarak yapılan faaliyetlerle ilgili olarak bu defa Tavşanlı İMKB. Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya gelindi ve yapılan faaliyetler hakkında bilgiler verilip öğrencilerin bu faaliyetlere katılmaları için çalışmalar yapıldı. 
Kütahya il müftülüğüne bir ziyaret gerçekleştirilerek, il müftü yardımcısı olarak görevine yeni atanan Tuba Anatoprak hanıma hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu. Aynı zamanda Kütahya Aile ve dini Rehberlik Bürosu görevlileri ile bir araya gelinerek bugüne kadar yapılan ve bundan sonrası için planlanan faaliyetlerle ilgili olarak karşılıklı fikir teatisinde bulunuldu. 
Hafta sonları Müftülük Din Görevlileri lokalinde Tavşanlı’nın farklı okullarında öğrenim gören kız öğrencilerle bir araya gelinerek onlara yönelik programlar düzenlendi.
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Tavşanlı, Müftülüğü, ADRB’, den, Çalışma, Ziyaretleri, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı