301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Mayıs 2018 - Çarşamba 11:40
 
Tavşanlı Leblebi Atölyesi açıldı
Ekonomi Haberi
Tavşanlı Leblebi Atölyesi açıldı

Kütahya Tavşanlı İlçesinde Leblebi Atölyesi patentli ismiyle yeni bir iş yeri açıldı. Deniz  kuruyemiş  markasıyla hizmet vermeye başlayan Leblebi Atölyesi, leblebi çeşitliliği üzerine farklı konsept ile hizmet vermeye başladı.  
  Tavşanlı'nın leblebisini en üst seviyelere taşıyacak olan Leblebi Atölyesi, üstün kaliteli makine ve ekipmanlarıyla donatıldı. Geçmiş yıllarda hafızalarda yer alan Deniz Kuruyemiş, Çırçırçeşme Mahallesi Çevre Yolu üzerinde açılışı gerçekleşti.
  Modern bir konseptle hazırlanan mağazanın açılış töreni Kütahya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ender Muhammed Gümüş, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Temel, Tavşanlı Belediye Başkan Vekili Mehmet Atabay, ilçe müftüsü Hüseyin Aksoy,  çok sayıda ilçe esnafı ve davetlilerin katılımı ile gerçekleşti.


  Tecrübe, kalite ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile Leblebi Atölyesi marka tescilli adı altında işyerinde; temiz, taze, ucuz ve kalitenin olmazsa olmazlarından olduğunu belirten Ramazan Deniz, " Müşteri memnuniyetinin bizim için eskiden olduğu gibi bugün de her zaman bilincinde olacağız. Kalite  ve müşteri bizim için her zaman en önde geliyor” şeklinde konuştu.
  İlçe Müftüsü Hüseyin Aksoy'un duası sonrası , Kütahya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ender Muhammed Gümüş, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Temel, Tavşanlı Belediye Başkan Vekili Mehmet Atabay, ilçe müftüsü Hüseyin Aksoy ve işyeri sahipleri birlikte kurdeleyi kesmelerinin ardından Tavşanlı'ya yeni bir işyeri daha kazandırıldı.


  İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ender Muhammed Gümüş, açılışta yaptığı konuşmada, " Devletimiz bu tarz yatırımlara, yapılacak olan bu güzel işletmelere istihdama katkı sağlayanlara durmadan destek üzerine destek paketleri hazırlıyor. Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığımız bu işyerimizin Tavşanlı'ya kazandırılmasında vergiler harici yüzde 50'sini hibe desteği olarak verdi. Şunu Tavşanlı'ya açıktan ilan edeyim ki Tavşanlı'dan her kim ki bizden gelir destek ister, başımız gözümüz üstüne her zaman kapımız açık. Eğer 'biz projeyi yapamıyoruz, nasıl yapacağız?' derlerse arkadaşlarımız yardımlarına gece gündüz açık. Yeter ki memleketimize bir taş üstüne taş konulsun. Yeter ki memleketimize istihdam sağlansın, iş kapısı açılsın. Rabbim Kütahya'mıza, Tavşanlımıza daha güzellerini nasip etsin. Rabbim hayırlı uğurlu eylesin inşallah"

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tavşanlı, Leblebi, Atölyesi, açıldı, , ,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı