301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Ocak 2019 - Cuma 18:39 Bu haber 2443 kez okundu
 
Tavşanlı Kaymakamı, Başarılı Kick Bokscuları Kabul Etti
Spor Haberi
Tavşanlı Kaymakamı, Başarılı Kick Bokscuları Kabul Etti

 Tavşanlı Kaymakamı, Başarılı Kick Bokscuları Kabul Etti 
  Antalya'da düzenlenen ve 2 binin üzerinde sporcunun katıldığı "Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası"na Kütahya Kick Boks ekibi olarak katılan ve katılımları Tavşanlı Belediyesince sağlanan sporcular Eda Nur Akkaya, Harun Demirel, Şakir Mert Elitok ve Mehmet Eren Çakır'ın madalyalara dönmeleri ilçede memnuniyetle karşılandı. 
Türkiye Kick Boks Federasyonu İl Temsilcisi Ahmet Arabacı ve Milli Hakem, Antrenör Fatma Çakır ile birlikte Tavşanlı Kaymakamı Yüksel Kara tarafından kabul edilen Kick Boks Ekibi şampiyona ve dereceleri ile ilgili Kaymakamı bilgilendirdiler. 
Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler'in ve Tavşanlı Belediyesi'nin bu sporcularımızın bu müsabakalara katılabilmeleri için önemli bir destek sağladığını belirten İl Temsilcisi Ahmet Arabacı; "Gerekli desteğin sağlanması halinde sporcu sayımızda da başarıların kategorisinde de önemli artışlar olacağına inanıyor ve Sayın Belediye Başkanımıza, Tavşanlı Belediyemize Kick Boks Federasyonu adına teşekkür ederim" dedi. 
Sporculara Madalyalarını bir kez daha takan Kaymakam Kara, "Eğitim ve öğretimin yanı sıra çocuklarımızın mutlaka sosyal aktiviteler içerisinde olmaları gerekir. İşte spor da bu aktivitelerden en önemlisi ve siz elde ettiğiniz başarılarla diğer arkadaşlarınıza da rol model oluyorsunuz. Sizi başarılarınızdan dolayı kutluyor ve bu başarıda emeği geçen idareci, antrenör ve ailelerinize de teşekkür ediyorum. İlçemizden başarılı bir şekilde spor hayatını sürdüren sizin gibi gençlerimizin olması, bizi gururlandırıyor. İnanıyoruz ki ilerleyen süreçte karşımıza milli sporcular olarak geleceksiniz" dedi.  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tavşanlı, Kaymakamı,, Başarılı, Kick, Bokscuları, Kabul, Etti, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı