301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Eylül 2014 - Pazar 11:23 Bu haber 2476 kez okundu
 
Tapu Teslim Edildi
Tapu Teslim Edildi
Gündem Haberi
Tapu Teslim Edildi

 

            80 Evler Camiinin yaklaşık 20 yıldır süren tapu sorunu çözüm odaklı yaklaşımla  ortadan kaldırılarak tapu teslimi yapıldı.

         Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nun katılımlarıyla tapu teslim töreni düzenlendi.

             Burada konuşan Başkan  Saraçoğlu; “Şehrimizin yıllardır kangreni haline gelmiş birçok sorunu bizim çözüm odaklı yaklaşımımızla bir bir ortadan kalkmaktadır. Örneğin yıllardır çözülemeyen Atatürk İlköğretim Okulunun yıkım sorunu bizimle birlikte ortadan kaldırılarak, çözüme kavuşturulmuştur. Bugün de 80 Evler Camimizin yaklaşık 20 yıldır süren ve birçok mağduriyetlere neden olan tapu sorununu ortadan kaldırarak, halkımız lehine çözümler üretmeye devam ediyoruz.” dedi.

             Yıldırım Beyazıt Mahalle Muhtarı Fazlı Yıldırım da; “Sorunun çözümünden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu’na ve ekibine teşekkür ettiğini belirterek, 6 ay gibi kısa bir sürede mahallelerinin birçok problemini çözüldüğünü, bundan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, Belediyemizin her zaman yanında olacaklarını belirtti.”

             Daha sonra Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Yıldırım Beyazıt Mahalle Muhtarına tapuyu teslim ederek, hayırlı olmasını diledi.

Kaynak: Editör: Tuna İşleyen
Etiketler: Tapu, Teslim, Edildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı