301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Şubat 2019 - Pazartesi 10:23 Bu haber 1293 kez okundu
 
Seçime Kendi Adaylarımızla Katılacağız
Seçime Kendi Adaylarımızla Katılacağız
Siyaset Haberi
Seçime Kendi Adaylarımızla Katılacağız

Demokrat Parti Merkez İlçe Başkanı Ayşe Ceylan:

 “Seçime Kendi Adaylarımızla Katılacağız.”

Demokrat Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayşe Ceylan, 2019 yerel seçimlerinde kendi adaylarla seçime katılacaklarını söyledi. 


Kütahya Demokratların Kalesi olarak Türkiye’nin önde gelen ilerden biri olduğunu belirten DP ilçe başkanı Ayşe CEYLAN, “Demokratlar olarak kimsenin değirmenine su taşımayacağız. Emet ilçesin de Belediye Başkanı adayı Mustafa Koca, Simav ilçesinde Belediye Başkan Adayı Kasım Karahan, Gediz ilçesinde Belediye Başkan Adayı Münevver Azmioğlu, Şaphane ilçesinde Belediye Başkan Adayı Sema Akçalıoğlu ile bu ilçelerimiz de kıratı şahlandırıp, Demokrat Parti bayrağını sallandıracağız. Demokrat parti olarak en başta Kütahya merkez olmak üzere tüm ilçelerimizde belediye başkan adayı çıkartarak, birçok yerden belediye başkanlığını kazanacağımıza gönülden inanıyorum. ” Dedi. 

Kütahya Demokrat Parti teşkilatı olarak yerel seçimlerde başarılı olacaklarını sözlerine ekleyen DP ilçe başkanı Ayşe Ceylan, ” Bütün ilçelerde belediye başkan adaylarımız hazır durumda. Şuan adaylarımız bulundukları ilçelerde köy köy mahalle mahalle dolaşarak çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar. İnanıyorum ki Demokrat Parti 2019 yerel seçimlerinde Türkiye ve Kütahyada damga vuracağını inanıyorum” diye konuştu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Seçime, Kendi, Adaylarımızla, Katılacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı