301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Mayıs 2014 - Cumartesi 11:51
 
SARAÇOĞLU DPÜ'DE
SARAÇOĞLU DPÜ'DE
Gündem Haberi
SARAÇOĞLU DPÜ'DE

 

            Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karaaslan, Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nu makamında ağırladı.

            Yapılan ziyarette konuşan Rektör Prof. Dr. Ahmet Karaaslan şunları belirtti: “Bizler Dumlupınar Üniversitesi ailesi olarak her zaman ülkemizin ve Kütahya’mızın hizmetindeyiz. Üniversitemizin birikimlerini, belediyenin hizmetine sunmaya hazırız. Belediyenin bilişim altyapısının geliştirilmesine, elektronik imzaya geçiş, şehrin öğrenci yoğunluğunun fazla olduğu noktalarda ücretsiz internet bağlantılarının kurulması ve belediye hizmetlerinin tamamen internet üzerinden yürütülmesini sağlayacak çalışmalarda ihtiyaç duyulan destekleri sağlayacağız. Kütahya’mız için ne gerekiyorsa Başkanımızla birlikte yapacağız.”

            Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Rektör Prof. Dr. Ahmet Karaaslan’ın kendisini ziyaret ederek tebrik ettiğini ve başarılar dilediğini belirterek nezaket ziyaretinde bulunduğunu söyledi.Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu,“Dumlupınar Üniversitesi’nin yaptığı çalışmalardan her zaman gurur duyduk. Dumlupınar Üniversitesi, Kütahya’mızı yurtiçi ve yurtdışında gururla temsil ediyor. Ülkemiz ve Kütahya’mız için yapacağı çalışmalara yardımcı olmak veya yapacağı çalışmaları birlikte başarmak bizim önceliğimizdir.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: Tuna İşleyen
Etiketler: SARAÇOĞLU, DPÜDE
Yorumlar
Haber Yazılımı