Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
08 Temmuz 2019 - Pazartesi 08:54 Bu haber 910 kez okundu
 
Rektör Kavuncu Heyeti İle Birlikte Tavşanlı’yı Ziyaret Etti
Gündem Haberi
Rektör Kavuncu Heyeti İle Birlikte Tavşanlı’yı Ziyaret Etti

Rektör Kavuncu Heyeti İle Birlikte Tavşanlı’yı Ziyaret Etti

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu heyeti ile birlikte Tavşanlı’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

 

KSBÜ- Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Çekirdekçi ve Prof. Dr. Duygu Perçin Renders, Genel Sekreter Kutlu Önal, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Emine Kadıoğlu ile birlikte daire başkanları Tavşanlı’da bir dizi ziyaretlerde bulundular. İlk ziyaret Tavşanlı Kaymakamı Yüksel Kara’ya gerçekleşti. Kara ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Sağlık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kavuncu ve heyetine teşekkürlerini sundu.

Ardından Sağlık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu; heyeti ve Kaymakam Yüksel Kara ile birlikte Tavşanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nin inşaat çalışmalarını yerinde inceledi. İncelemelerden sonra Kaymakam Kara, Rektör Kavuncu ve heyetiyle vedalaştı. Sağlık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kavuncu ve heyeti ise yeni yapılan Tavşanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Kavaklı Aile Sağlığı Merkezine geçerek, hekimler tarafından çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Rektör Kavuncu ve heyeti son olarak Göbel Termal Turizm Merkezini ziyaret ettiler.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rektör, Kavuncu, Heyeti, İle, Birlikte, Tavşanlı’yı, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı