301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
31 Mayıs 2018 - Perşembe 10:45
 
RAMAZAN AYININ BEREKETİNİ HEMŞEHRİLERİMİZLE BİRLİKTE YAŞIYORUZ
Gündem Haberi
RAMAZAN AYININ BEREKETİNİ HEMŞEHRİLERİMİZLE BİRLİKTE YAŞIYORUZ

RAMAZAN AYININ BEREKETİNİ HEMŞEHRİLERİMİZLE BİRLİKTE YAŞIYORUZ
 


Kütahya Belediyesi geleneksel mahalle iftarlarımız Vefa ve Yıldırım Beyazıt mahallelerimiz ile devam etti.

Bu yıl Ramazan ayında Kütahya Belediyesi tarafından 57 mahallemiz de düzenlenecek olan mahalle iftar programları Vefa ve Yıldırım Beyazıt mahallelerimizde düzenlenen iftar yemekleri ile devam etti.

Kütahya Belediyesi geleneksel mahalle iftarlarında hemşehrilerimiz ile iftar sofralarında bir araya gelen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Birlik, beraberlik ve hoşgörü ayı olan Mübarek Ramazan ayının coşkusunu hep birlikte yaşama isteğimizi, geçtiğimiz yıllarda başlatmış olduğumuz mahalle iftarlarımıza bu yılda devam ediyoruz. Mahalleli hemşehrilerimizle birlikte aynı sofrayı paylaşmak ve mahalle sakinlerimizi bir arada buluşturmaya vesile olan iftar programlarımızın kardeşliğimize ve birliğimize katkı sağladığını düşünüyorum. Mahalle iftarları hiçbir ayrım yapılmadan tüm hemşehrilerimizin bütünleşmesinin sembolüdür. Bu vesile ile bir kez daha birliğimizi, kardeşliğimizi ve hoşgörümüzü arttırmamıza vesile olması temennilerimle tüm hemşehrilerimin Mübarek Ramazan ayını tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum, dedi.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyesinin iftar alanına kurmuş olduğu oyun gruplarında gönlünce eğlenen çocuklara Ramazan Günlüğüm kitapçığı hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Daha sonra Başkan Saraçoğlu mahalleli hemşehrilerinin talep ve önerilerini dinleyerek en hızlı şekilde çözüme ulaştırmaya gayret edeceklerini ifade etti.

İftar yemeğine; Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Galip Gültekin, Murat Arık, Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş, Vefa Mahalle Muhtarı Firuzan Durgut, Yıldırım Beyazıt Mahalle Muhtarı Fazlı Yıldırım, Vefa ve Yıldırım Beyazıt mahalle sakinleri yoğun katılım gösterdi.
Kütahya Belediyesi geleneksel mahalle iftarlarımız bugün Akkent mahallemizde düzenlenecek iftar yemeği ile devam ediyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: RAMAZAN, AYININ, BEREKETİNİ, HEMŞEHRİLERİMİZLE, BİRLİKTE, YAŞIYORUZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı