Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
08 Mart 2020 - Pazar 21:49 Bu haber 228 kez okundu
 
Parkhayat Hastanesinde Obezite Cerrahisi Yapıldı
Sağlık Haberi
Parkhayat Hastanesinde Obezite Cerrahisi Yapıldı

Parkhayat Hastanesinde Obezite Cerrahisi Yapıldı

Fazla kiloları nedeniyle yaşam konforu bozulan 22 yaşındaki E.K adlı hastaya, PARKHAYAT Kütahya Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Tahir ATUN tarafından obezite ameliyatı yapıldı.

Aşırı kiloları nedeniyle nefes alamadığını, geceleri rahat uyuyamadığını, psikososyal yönden olumsuz etkilendiğini dile getiren E.K, yıllarca diyet ve egzersiz programlarını denediğini ancak sonuç alamadığını ifade etti. Son çare olarak Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Tahir ATUN’a başvurduğunu dile getiren E.K  “3 ay önce doktorumu duydum, iyice araştırdım, Eskişehir’de de bu tür ameliyatların yapıldığını öğrendim. Ancak  Dr. Tahir beyle yüzyüze görüştükten sonra ameliyatımı PARKHAYAT Kütahya  hastanesinde yaptırmaya karar verdim. 2 gün önce kapalı yöntemle tüp mide ameliyatımı oldum, sağlıklı bir şekilde taburcu oldum. Bu güzel hizmeti bizlere sunan PARKHAYAT Hastanesi yönetimine , doktorlarına ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

 Ameliyatı gerçekleştiren Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Tahir ATUN, bu tarz ameliyatların sayılı merkezlerde yapılabilen üst düzey ameliyatlar olduklarını, Kütahya halkına bu hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Parkhayat, Hastanesinde, Obezite, Cerrahisi, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı