301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Kasım 2018 - Pazartesi 10:18
 
ORYANTİRİNG ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU
Spor Haberi
ORYANTİRİNG ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

 
Tavşanlı şehir merkezinde Kilitçiler Arastasında başlayan yarış Ulucami önünde son buldu. Oryantiring Yarışmasında, yüze yakın sporcu kıyasıya mücadele etti.
Ellerinde harita yardımı ile hedefleri ararken sporcular şehir merkezindeki eski tarihi yerleri de tanıma imkanı buldular.
Yarışmaya katılan sporcular oldukça zevkli bir mücadele olduğunu söylerken herkesin bu yarışmalara katılmasında fayda olacağını ifade ettiler.
Yarışma ile ilgili bilgi veren Oryantiring Federasyonu Kütahya İl Temsilcisi Ali Sarı, "Yarışmalara katılım oldukça iyi oldu. Sporcularımız çeşitli kategorilerde mücadele etti. Harita yardımı ile hedefleri en kısa sürede ulaşan sporcular derecelere girdi. Genç Erkeklerde Yasin ÇULLU, Genç Kızlarda Ecem Aydan TAŞDEMİR, Yıldız Bayanlarda Şerife Seval ÇETİNKAYA, Yıldız Erkeklerde İlker AYDIN, Küçük Bayanlarda Fatma Sude Sarı ve Küçük Erkeklerde Hüseyin Esat ÇİÇEK birinci olarak altın madalya kazandılar. Yarışmada dereceye giren ve katılım gösteren tüm sporcuları da kutluyorum" dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ORYANTİRİNG, ŞAMPİYONLARI, BELLİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı