301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
22 Mart 2017 - Çarşamba 23:24 Bu haber 2347 kez okundu
 
Ormanın Sesi
Gündem Haberi
Ormanın Sesi

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Orman Haftası kutlamaları çerçevesinde düzenlenen "Ormanın Sesi" isimli fotoğraf sergisi Kütahya-Eskişehir karayolunda bulunan alışveriş merkezinde Kütahyalı vatandaşların beğenisine sunuldu.

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından, ormanlarda yapılan faaliyetler, çalışmalar, doğanın korunması ve orman yangınlarına dikkat çekilmesi amacıyla ''Ormanın Sesi'' isimli fotoğraf sergi açıldı.

Çevre ve orman sevgisini pekiştirmeyi, vatandaşların doğaya karşı duyduğu sorumluğu arttırmayı amaçlanan ‘Ormanın Sesi’ isimli sergi; yapılan çalışmaların sergilendiği fotoğraflar ve Orman İşletme Şefleri Mustafa Doğan, Timuçin Özdemir çektiği fotoğraflar ve Tavşanlı Çayıroluk Yangın fotoğraflarından oluşuyor.

Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir tarafından açılan sergi, Orman Haftası etkinliklerinin ilk adımı olarak vatandaşlardan da yoğun ilgi gördü.

Sergiyi gezen vatandaşlar tarafından Şeref defterine günün önemini anlatan notlar düşülürken, serginin ormanları tanıma ve koruma noktasında büyük katkı sağlandığı belirtildi ve orman haftası kutlandı.

Açılışa, Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Orman Bölge Müdür Yardımcısı Muhammed Çolak ve Yaşar Yaman Sağlam, Kütahya Orman İşletme Müdürü Serkan Karakurt, Kütahya Orman İşletme Şefi Mustafa Doğan, Çöğürler Orman İşletme Şefi Hasibe Doğan, Daire Müdürleri, Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü personeli ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ormanın, Sesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı