301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Mart 2018 - Pazartesi 12:17
 
Orman Bölge Müdüründen Ziyaret
Yaşam Haberi
Orman Bölge Müdüründen Ziyaret

 
Her yıl 18 – 24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılar Haftası nedeni ile Kütahya Orman Bölge Müdürü Adnan Kayım ve Bölge Müdür Yardımcısı Hakan Orhan Yaşlılar Haftası nedeni ile Kütahya Huzurevi’ne ziyarette bulundu.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ömer Turan ve Huzurevi Müdürü Ali Gedik tarafından karşılanan Bölge Müdürü Adnan Kayım; huzurevinde yaşayan yaşlılarımızın haftasını kutladı ve tek tek selamlaştı. 
Adnan Kayım; “Büyüklerimizin sağlığı, huzuru ve mutluluğu bizler için önemli. Onların tecrübeleri, birikimleri hayatımızda her daim bize rehberlik ediyor. Bizlere her zaman varlıkları ile güç veren büyüklerimizi Yaşlılar Haftası sebebi ile ziyaret etmek istedik.  Büyüklerimizi sadece özel gün ve haftalarda değil yılın her gününde hatırlayarak onlarla birlikte olduğumuzu onlara htirmeliyiz” şeklinde konuştu.
Daha sonra Bölge Müdürü Adnan Kayım ve Bölge Müdür Yardımcısı Hakan Orhan, Huzurevi Müdürü Ali Gedik’i makamında ziyaret ederek, her türlü durumda yaşlılarımız için ellerinden geleni yapacaklarını ve Orman Bölge Müdürlüğü olarak yardıma hazır olduklarını belirtti.  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Orman, Bölge, Müdüründen, Ziyaret, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı