301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Aralık 2018 - Salı 12:40
 
Öğrenciler konuları yerinde öğrendiler
Eğitim Haberi
Öğrenciler konuları yerinde öğrendiler

Öğrenciler konuları yerinde öğrendiler

Dumlupınar Üniversitesi Tavşanlı Meslek Yüksek Okulu Biyomedikal Cihaz Teknolojisi ve Kontrol Otomasyon Programı öğrencileri, Doç. Dr. Mustafa Kalemli Tavşanlı Devlet Hastanesini, Tavşanlı İbn- i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ve Tavşanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini ziyaret ettiler.

Doç. Dr. Mustafa Kalemli Tavşanlı Devlet Hastanesinde, Elektrik Elektronik Mühendisi Hüsnü Uluçay tarafından Biyomedikal cihazların çalışma prensipleri hakkında bilgi verildi. Ayrıca, karşılaşılan teknik sorunların çözümü hakkında bilgiler aktarıldı.

Tavşanlı İbn- i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Müdür İsmail Kartal tarafından öğrencilere  meslek hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

 Burada uygulama laboratuarı öğrencilere gezdirilerek pratik bilgiler verildi.

Tavşanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi başhekimi Hasan Yiğit, hastane polikliniklerdeki cihazların tanıtımı ve kullanımına yönelik pratik faydalı bilgiler verildi.

Dumlupınar Üniversitesi Tavşanlı Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, kurumlarda kendilerini ağırlayan personele, Doç. Dr. Mustafa Kalemli Tavşanlı Devlet Hastanesi başhekimi İlker Özhan'a, Tavşanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi başhekimi Hasan Yiğit'e ve Tavşanlı İbn- i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Müdür İsmail Kartal'a, ayrıca gezinin düzenlenmesinde, ulaşımda kendilerine destek sağlayan Tavşanlı Belediyesine teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Öğrenciler, konuları, yerinde, öğrendiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı