301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Mayıs 2018 - Cuma 17:44
 
MHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ÖNDER DERE
Siyaset Haberi
MHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ÖNDER DERE

MHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ÖNDER DERE : “ KÜTAHYA’YA VE KÜTAHYASPOR’A HİZMET EDECEĞİM”
 
Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı işadamı Önder Dere, Kütahya’ya ve Kütahyaspor’a hizmet etmek için göreve hazır olduğunu belirtti.
 
24 Haziran’da yapılacak milletvekilliği seçimlerinin Kütahya için bir umut kapısı olduğunu belirten Dere “ Seçimlerin ülkemize ve şehrimize hayırlı olmasını temenni ederim. Bu seçimlerle birlikte ülkemizde yeni bir dönem başlayacak. Zor bürokrasiyi ortadan kaldıran yeni bir yönetim şekli hayata geçecek. Doğup büyüdüğüm şehrimin sorunlarına çare bulmak, Kütahyaspor’u üst liglere taşıyacak projeler üretmek, ülkemizin ve milletimizin refah seviyesini yükseltecek çalışmalara katkıda bulunmak adına yola çıkarak; Milliyetçi Hareket Partisi’nden milletvekili aday adayı oldum. Gelişmeye, büyümeye ve değişime aç bir Kütahya var. Şehrimizin kıymetli değerlerini, saklı hazinelerini canlandırarak Kütahya’nın gelişmesine katkı sağlayacak dinamikleri harekete geçirecek hizmetlerle göreve talibim” dedi.
 
Kütahya’nın en büyük sorunlarından birisi olan ve yıllardır amatörde mücadele eden Kütahyaspor’un bulunduğu duruma dikkat çeken MHP Milletvekili Aday Adayı Önder Dere “ 50 yılı aşan mazisiyle büyük bir camiaya sahip olan Kütahyaspor, amatör liglerde oynayacak bir takım değildir. Yöneticiliğini yapmaktan onur duyduğum takımımızın marka değerini koruyacak çalışmalar yapacağım. Sayılı kurumların ve kişilerin maddi - manevi destekleriyle ayakta kalmaya çalışan takım hüviyetinden kurtulup; şirketleşmiş, tesisleri olan, kendi ihtiyaçlarını kendi akarlarıyla karşılayabilen kurumsal bir Kütahyaspor hedeflerine daha kolay ulaşacaktır. Hak eteğimiz layık olduğumuz profesyonel liglerde mücadele edecek istikrarlı bir takımın inşaa edilmesi için göreve hazırım. Kütahyaspor’un en büyük sıkıntılarından birisi kulübümüzün ihtiyaçlarıyla, sorunlarıyla ilgilenecek üst düzeyde bir yetkili olmamasıdır. Şu anda Dumlupınar Stadı yıkılıyor dur diyen yok, yeni stadımıza ne zaman başlanacak ? kulübümüze ne zaman teslim edilecek ? hepsi belirsiz. Milletvekili seçilmem halinde bu tür sıkıntıları ve problemleri iş edinip çözüm noktasında projeler üretecek çalışmalarla hizmete hazırım” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, MİLLETVEKİLİ, ADAY, ADAYI, ÖNDER, DERE,
Yorumlar
Haber Yazılımı