301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Şubat 2014 - Salı 18:12
 
MECLİS BAŞKANI ÇEVİK
MECLİS BAŞKANI ÇEVİK
Eğitim Haberi
MECLİS BAŞKANI ÇEVİK

“Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Yönergesi” doğrultusunda 2013-2014 eğitim öğretim yılı Kütahya İli Öğrenci Meclis Başkanlığı seçimi yapıldı.

Yapılan seçimler sonucunda, Tavşanlı Cumhuriyet Anadolu Lisesi 11. Sınıf öğrencisi İsmail ÇEVİK ve Başkan vekili Tuğba Tutmaz Katip üyeler Süleyman Demirtaş, Hasan Özdemir , Mehmet Dalyan en fazla oyu alarak İl Öğrenci Meclis Divanını oluşturdular.

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “Bakanlığımızın TBMM ile işbirliği içerisinde yürüttüğü “Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi” çok önemli bir çalışma. Aslında bu projenin ne kadar faydalı olduğunu burada bizzat yaşayarak görme fırsatını elde etmiş oldum.”

Seçimler sonucu İl Öğrenci Meclis Başkanı ve ekibi İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen’i makamında ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında, Türkiye Öğrenci Meclis Başkanlığına aday olan İl Öğrenci Meclis Başkanı İsmail Çevik’e tavsiyelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, başarılarının devamını diledi.

Kaynak: Editör: Tuna İşleyen
Etiketler: MECLİS, BAŞKANI, ÇEVİK
Yorumlar
Haber Yazılımı