Haber Detayı
30 Nisan 2019 - Salı 11:23
 
Maç programı
Spor Haberi
Maç programı

02.05. 2019  PERŞEMBE
 
U 19 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 02.05.2019 14:30 HALİL AKKAŞ STADI
 
U 19 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 02.05.2019 17:00 HALİL AKKAŞ STADI
 
03.05. 2019  CUMA
 
U 19 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 03.05.2019 14:30 TOKİ STADI 1 
 
U 19 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 03.05.2019 17:00 TOKİ STADI 1 
 
04.05. 2019  CUMARTESİ
 
U 13 TAKIMLAR DPÜ SPOR 1977 VEFASOR 04.05.2019 11:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
 
B  3  X  2 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 13:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
 
A  2 X  1 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
 
B  1 X  5 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 17:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
 
U 13 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR KÜMAŞSPOR 04.05.2019 11:00 30 AĞUSTOS STADI
 
U 13 TAKIMLAR AĞAÇKÖYSPOR TERMİKSPOR 04.05.2019 12:30 30 AĞUSTOS STADI
 
U 13 TAKIMLAR KÜT. ÇAMLICASPOR KÜT. GAYBİEFENDİSPOR 04.05.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI
 
U 13 TAKIMLAR ALTINTAŞ BLD. SPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 04.05.2019 15:30 30 AĞUSTOS STADI
 
U 16 TAKIMLAR KÜTAHYA GENÇ SHÇEK. A BÜYÜKSAKA SPOR 04.05.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI
 
B  1 X 4 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 13:00 YEŞİLAY SAHASI
 
A  5 X 3 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 15:00 YEŞİLAY SAHASI
 
B  4 X 2 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 17:00 YEŞİLAY SAHASI
 
U 19 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 04.05.2019 14:30 TOKİ STADI 1 
 
U 19 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 04.05.2019 17:00 TOKİ STADI 1 
 
A 1 X 4 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 13:00 TOKİ STADI 2 
 
B 5  X 3 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 15:00 TOKİ STADI 2 
 
A 4 X  2 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 17:00 TOKİ STADI 2 
 
A 3  X 2 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 13:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
 
B 2 X 1 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 15:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
 
A 1 X 5 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 04.05.2019 17:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
 
U 13 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR BOZBELENLİLERSPOR 04.05.2019 12:30 KARAKOVA STADI
 
U 13 TAKIMLAR DEMİRBİLEKSPOR HABIMÇEŞMESPOR 04.05.2019 14:00 KARAKOVA STADI
 
U 13 TAKIMLAR TAV. 3 EYLÜLSPOR ERDEM GENÇLİKSPOR 04.05.2019 15:30 KARAKOVA STADI
 
U 13 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 04.05.2019 17:00 KARAKOVA STADI
 
U 13 TAKIMLAR DAYINLARSPOR ERDOĞMUŞSPOR 04.05.2019 14:30 GEDİZ SAHASI
 
U 13 TAKIMLAR GEDİZ GENÇLİKSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜL 04.05.2019 16:00 GEDİZ SAHASI
 
U 13 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR SİMAV İDMANYURDUS 04.05.2019 13:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
 
 
05.05. 2019  PAZAR
 
A 5 X 4 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 05.05.2019 10:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
 
B 4 X 3 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 05.05.2019 13:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
 
U 16 TAKIMLAR KÜT. ÇAMLICASPOR İNKÖY ENGİNSPOR 05.05.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
 
2 KÜME PLAYOF SİNERKÖY GENÇLİK KÜT. CEZAEVİSPOR 05.05.2019 17:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
 
U 13 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HZM. ASLANAPA SPOR 05.05.2019 11:30 30 AĞUSTOS STADI
 
U 16 TAKIMLAR KÜTAHYA YEŞİLAY TERMİKSPOR 05.05.2019 13:00 30 AĞUSTOS STADI
 
U 16 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR Ö.İDARE KÖY HZM 05.05.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
 
2 KÜME PLAYOF E.Ç.DEVLET HST SPOR ZIĞRASPOR 05.05.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI
 
ORGANİZASYON TÜFAD  OLGUNLAR MAÇI 05.05.2019 30 AĞUSTOS STADI
 
A  3 X 1 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 05.05.2019 10:00 YEŞİLAY SAHASI
 
B  2 X 5 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 05.05.2019 13:00 YEŞİLAY SAHASI
 
T.F.F.H.G.D. ÜCÜNCÜLÜK  -  DÖRDÜNCÜLÜK  MAÇI 05.05.2019 17:00 YEŞİLAY SAHASI
 
U 19 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME FİNAL 05.05.2019 11:00 TOKİ STADI 1 
 
B 3 X 1 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 05.05.2019 10:00 TOKİ STADI 2 
 
A 2 X 5 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 05.05.2019 13:00 TOKİ STADI 2 
 
B 5 X 4 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 05.05.2019 10:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
A 4 X 3 T.F.F.H.G.D. TURNUVASI 05.05.2019 13:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
 
T.F.F.H.G.D. DOSTLUK MAÇI 05.05.2019 15:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
 
T.F.F.H.G.D. BİRİNCİLİK  -  İKİNCİLİK MAÇI 05.05.2019 16:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
 
T.F.F.H.G.D. KUPA TÖRENİ 05.05.2019 17:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
 
U 16 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TAV.  GENÇLİKSPOR 05.05.2019 14:00 KARAKOVA STADI
 
2 KÜME PLAYOF DAĞÇEŞMESPOR GÖBEL GENÇLİKSPOR 05.05.2019 16:00 KARAKOVA STADI
 
U 16 TAKIMLAR DAYINLARSPOR 1867 SİMAVSPOR 05.05.2019 12:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
 
U 16 TAKIMLAR SİMAV İDMANYURDU EMET BELEDİYESPOR 05.05.2019 14:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
 
EMEME MAÇI KARACAHİSARSPOR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR 05.05.2019 16:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
 
07.05. 2019  SALI
 
YILDIZ KIZLAR BEŞİKTAŞ AŞ HOROZKENT SPOR 07.05.2019 12:00 30 AĞUSTOS STADI
YILDIZ KIZLAR KOCAELİ BAYAN FUT. FOMGET 07.05.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
 
08.05. 2019  ÇARŞAMBA
 
U 16 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜT. ÇAMLICASPOR 08.05.2019 17:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
YILDIZ KIZLAR BİRİNCİ MAÇ GALİBİ İKİNCİ MAÇ GALİBİ 08.05.2019 12:00 30 AĞUSTOS STADI
U 16 TAKIMLAR İNKÖY ENGİNSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 08.05.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U 16 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR SİMAV İDMANYURDU 08.05.2019 16:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
U 16 TAKIMLAR EMET BELEDİYESPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 08.05.2019 16:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
 
09.05. 2019  PERŞEMBE
 
U 16 TAKIMLAR A BÜYÜKSAKA SPOR KÜTAHYASPOR 09.05.2019 17:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 16 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HMZ. KÜT. YEŞİLAYSPOR 09.05.2019 17:00 30 AĞUSTOS STAD
Kaynak: Editör:
Etiketler: Maç, programı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı