301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Nisan 2019 - Cuma 21:54 Bu haber 1319 kez okundu
 
Kutlu yolda başarılar dilerim
Gündem Haberi
Kutlu yolda başarılar dilerim

"Yaklaşık 4 aydır teşkilatlarımız tarafından sürdürülen seçim kampanyamız 31 Mart günü yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde Kütahyalıların teveccühü ile Kütahya Belediye Başkanlığı’na seçilen Prof. Dr. Alim Işık’ın seçilmesi ile sona ermiştir.
2018 yılının Aralık ayında İl Başkanımız Ferhan Yıldırım beyefendinin takdiri, hareketimizin lideri, Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi’nin teveccühüleri ile çıktığımız bu yolda, inandığımız davamıza, hareketimize, teşkilatlarımıza bağlılık ve sadakat ile verilen görevi layığıyla yerine getirme gayretleri içerisinde olduk.
Kütahya’nın bütün sokaklarında Haymeana ruhlu kadınları ve Çelebi ruhlu beyefendileri bizleri güler yüzleri ile karşılayıp bağırlarına basmıştır.
Kadın Kollarımızda bizlerle birlikte gece gündüz demeden çalmadık kapı, sıkmadık el, girilmedik sokak bırakmayan hanımefendiler Kütahya’da bir ilki başarmıştır.
Şüphesiz ki yapılan çalışmaların karşılığını beş yıllık görev süresi içerisinde Kütahyalılara teslim edecek olan Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya’ya olan sevdası, memleketine olan bağlılığı ile hizmetlerini sürdürecektir.
Bu seçim kampanyası sürecinde bizleri destekleri ile yalnız bırakmayan İl Başkanımız Ferhan Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Merkez İlçe Başkanımız İsmail Küçük ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Belediye Meclisi Üyesi Adaylarımıza, teşkilatımızın çeşitli kademelerinde yer alan dava arkadaşlarımıza, gönüldaşlarımıza, ülküdaşlarımıza ve Kütahyalılara teşekkür eder Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a çıktığı bu kutlu yolda başarılar dilerim. "

Hülya ÖZTÜRK
Milliyetçi Hareket Partisi
Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kutlu, yolda, başarılar, dilerim,
Yorumlar
Haber Yazılımı