301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Aralık 2021 - Çarşamba 18:12
 
KÜTBO Kalite Denetiminden Başarıyla Geçti
Ekonomi Haberi
KÜTBO Kalite Denetiminden Başarıyla Geçti

KÜTBO Kalite Denetiminden Başarıyla Geçti

Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) bünyesinde uygulamış olduğu, TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2018 Müşteri Memnuniyet sistemi belgeleri tekrar değerlendirme denetimi Türk Loydu İktisadi İşletmesi baş denetçisi Olcay Koca tarafından yapıldı. 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Genel Sekreter Yasemin Yol ve tüm personelin katılımıyla yapılan denetim açılış toplantısı sonrasında kalite yönetim sistemleri değerlendirme denetimi başladı.  Gerçekleştirilen tetkik programı dahilinde KÜTBO bünyesinde uygulanmakta olan ISO 9001 kalite yönetim sistemi ve 10002 Müşteri Memnuniyet Sistemi standartlarının gerekliliklerine uygunluğu, yeterliliği ve etkin bir şekilde kullanıldığı Denetmen Olcay Koca tarafından tespit edildi. 

Denetim sonucunu değerlendiren Olcay Koca, Borsa vizyonu gereği üye memnuniyetini ön planda tutarak uygulamış olduğu kalite yönetim sistemlerinde sürekli iyileştirme sağladığını belirterek bu başarısını kalite denetimlerine de yansıttığını söyledi. Olcay Koca, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002 Müşteri Memnuniyet Sisteminin kaliteden ödün vermeden başarılı bir şekilde denetimden geçmesi ve 3 yıl süreyle kalite belgesini yenilemesinden doyalı Borsa Yönetimini ve tüm çalışanları tebrik etti.

KÜTBO 2011 yılında aldığı ve bünyesinde uygulamış olduğu Kalite Yönetim Sistemi Belgelerinin tekrar değerlendirme denetimini başarıyla tamamlandı ve 3 yıllık kullanım hakkını yenilenmiş oldu

Kaynak: Editör:
Etiketler: KÜTBO, Kalite, Denetiminden, Başarıyla, Geçti,
Yorumlar
Haber Yazılımı