301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Vali Toraman Hisarcık'ta
Haber Detayı
08 Ekim 2014 - Çarşamba 06:41 Bu haber 3543 kez okundu
 
Kütahya'nın BİRincisi
Kütahya'nın BİRincisi
Spor Haberi
Kütahya'nın  BİRincisi

 

                               Avrupa ve Dünya şampiyonu milli Taekwondo’cu Hatice Kübra Yangın memleketi Kütahya’ya Beden eğitimi öğretmeni olarak atandıktan sonra Kütahya’da spora nasıl katkıda bulunabilirim ?  sorusuna cevap bulabilmek için Wushu il temsilcisi Hasan Akarsu ile birlikte Kütahya il milli eğitim şube müdürleri  ve Gençlik spor şube müdürlerini ziyaret etti.

                 Ahmet Aydın , Hakan Gölpınar ve  Muharrem Çakır  ile spor hakkında sohbet eden milli sporcu Hatice Kübra Yangın  son olarak Gençlik spor il müdürü  Sadık Ölçen’i ziyaret etti.

                Gençlik spor il müdürü Sadık Ölçen  ise;Gençlik spor il müdürlüklerinin sporcuların evi olduğunu ve her zaman işleri harıcinde de sporcuların il spor müdürlüklerine gelebileceklerini söyledi.

                Milli sporcu Hatice Kübra Yangın  Eğitim camiasındaki hocaların yakın ilgi ve alakasından çok memnun kaldığını söyledi.Görevli olduğu okulda spor salonu olmamasından  dolayı önümüzdeki günlerde il spor müdürlüğü bünyesinde bulunan Dumlupınar kapalı spor salonunda Taekwondo kursu çalışmalarına da başlayacak olan milli sporcu Kütahya da spora katkı sağlayabilmek için   STK ( Sivil Toplum Kuruluşları ) yerel medya ve Kütahyalı iş adamlarını da ziyaret edeceğini söyledi.Kütahya simav doğumlu olan milli sporcu 2016 olimpiyatlarında ülkemizi temsil etmeye hazırlanıyor. Wushu İl temsilcisi Hasan Akarsu “ Kendisini dünyaya kanıtlamış olan sporcumuz Hatice Kübra Yangın’ın Kütahya ya katkısı olacağına yürekten inanıyoruz ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.”  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kütahya'nın, , BİRincisi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kütahya'nın  BİRincisi
Kütahya'nın  BİRincisi
Yorumlar
Haber Yazılımı