301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Ocak 2019 - Salı 12:19 Bu haber 796 kez okundu
 
Kültür Sanat Etkinlikleri Devam Ediyor
Çocuk Haberi
Kültür Sanat Etkinlikleri Devam Ediyor

Kütahya Belediyesinin Kültür Bakanlığından ödüllü tek özel tiyatro metni olan, Benim Güzel Pabuçlarım çocuk tiyatro oyunu minik tiyatroseverler ile buluştu.

Kütahya Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında yapılan çocuk tiyatrosunda bu hafta Benim Güzel Pabuçlarım çocuk tiyatrosu gösterimi, Kütahya Belediyesi Hezar Dinari Kültür Merkezinde sahnelendi.

Dersu Yavuz Altun'un yazdığı, Kürşat Karaman'ın yönettiği, Osman Doğan'ın genel sanat yönetmenliğini yaptığı ve tamamı Kütahya Belediyesi Şehir Tiyatroları öğrencilerinden oluşan oyuncu kadrosuyla hazırlanan, dekor - kostüm ve müzikleri Kütahya Belediyesi tarafından hazırlanmış ve ücretsiz olarak oynanan oyun, minik tiyatroseverler tarafından büyük ilgi gördü.

2 seans olarak oynanan "Benim Güzel Pabuçlarım" çocuk tiyatro gösterimi sonrası tiyatroculara günün anısına Belediye Başkan Yardımcısı Ali İhsan Ertaş tarafından hediye takdim edildi. Severek izlenen oyunun ardından oyuncular ve minik tiyatroseverler sahnede günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kültür, Sanat, Etkinlikleri, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı