Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
19 Kasım 2019 - Salı 14:52 Bu haber 2024 kez okundu
 
KSBÜ’de kök hücre bağışı seferberliği
Sağlık Haberi
KSBÜ’de kök hücre bağışı seferberliği

 

 KSBÜ’de kök hücre bağışı seferberliği
Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ), Kızılay’ın “Kök Hücre Bağışçısı Ol, Öne Çık, Hayat Kurtar” kampanyasına destek oldu. KSBÜ personeli ve öğrencileri kök hücre bağışı başvurusuna yoğun ilgi gösterdiler.  
KSBÜ- Kızılay tarafından organize edilen “Kök Hücre Bağışçısı Ol, Öne Çık, Hayat Kurtar” kampanyasına KSBÜ de destek oldu. Kök hücre nakli bekleyen hastalar için üniversite personeli ve öğrencileri gönüllü kök hücre bağışçısı olmak için başvuruda bulundular. 


GÖNÜLLER ELİF AZRA İLE BİRLİKTE
Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu,  KSBÜ’de düzenlenen kök hücre bağışı etkinliği hakkında şunları söyledi: “Bugünkü etkinliğin anlamı Üniversitemiz Tıp Fakültesi öğrencisi Elif Azra arkadaşımız ve tüm kök hücre bağışı bekleyen vatandaşlarımıza destek olmak.  Kök hücre bağışının ne kadar önemli olduğuna dair Sağlık Üniversitesi olarak mesaj vermemiz gerekiyor. Bu da sizlerin ilgisiyle gerçekleşecektir. Burada oluşan gönül birlikteliğimiz Elif Azra kardeşimiz ve tüm kök hücre bağışı bekleyen insanlarımız için destek olur inşallah.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KSBÜ’de, kök, hücre, bağışı, seferberliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı