301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Ekim 2018 - Cumartesi 12:29 Bu haber 1353 kez okundu
 
Konferans Salonunda İlk Toplantı Muhtarlarla
Gündem Haberi
 Konferans Salonunda İlk Toplantı Muhtarlarla

Kaymakamlık Konferans Salonunda İlk Toplantı Muhtarlarla 

Tavşanlı Kaymakamlığı Yeni Hükümet Konağını konferans salonunda  İlçe Nüfus Müdürlüğünün organize ettiği muhtarlara yönelik bilgilendirme ve hizmet içi eğitim programı tamamlandı.

Ayrıca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığında 2019 yılında görev yapacak Mütevelli Heyetinde, köy muhtarlarını temsilen Şahmelek köyü muhtarı Hüseyin Daşdemir ile Mahalle muhtarlarını temsilen Kuruçay Kocapınar Mahallesi muhtarı Ömer Akan yeniden seçildi.

Toplantıya Kaymakam Yüksel Kara, İlçe Milli Eğitim Müdürü Salim Karaboğa, Emniyet Müdürü Turgay Temel, Jandarma Komutanı Binbaşı Tuğrul Demiryürek, Yazı İşleri Müdürü Salih Bülbül, Nüfus Müdürü Ali Yurduseven, ilçe Özel İdare Müdürü Necati Derin, Vergi Dairesi Müdürü Ali Dal, İşkur Müdürü Muhterem Aksoy ve muhtarlar katıldı.

Muhtarların şikayetleri üzerine yem satışı yapan firmalarda denetimler zabıta ekipleri tarafından gerçekleştirildiği Kaymakam Kara tarafından toplantıda belirtildi.

Diğer taraftan köylerde çöp toplama konusunda yetkili firma ile olayın mahkemeye intikal ettiğini belirterek, çöpler konusunda firma yetkilileri ile de görüşüldüğünü kaydetti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Konferans, Salonunda, İlk, Toplantı, Muhtarlarla, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı