Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
21 Mart 2020 - Cumartesi 12:54 Bu haber 833 kez okundu
 
Karşılarında kaçan büyükbaş hayvanı görenler şaşırdı
Yaşam Haberi
Karşılarında kaçan büyükbaş hayvanı görenler şaşırdı

 

Karşılarında kaçan büyükbaş hayvanı görenler şaşırdı

 

Tuna İŞLEYEN 

 

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde sahibinden kaçan düve önce Durak Mahallesi Emirler caddesinde trafiği karıştırdı, daha sonra iş merkezlerinin bulunduğu ara sokaklara daldı.
Mehmet Serdaroğlu sokağa sahibinden kaçarak giren ve nereden kaçtığı tam olarak bilinmeyen düve burada az dinlendikten sonra bulduğu su birikintisinden su içti. Uzun süre koştuğu her halinden belli olan büyükbaş burada yakalanmak istendi fakat kaçmayı yine başardı. 

 

 

Sahibinin çevredekilerin yardımı ile yakalamaya çalıştığı büyükbaş hayvan Emirler caddesinde tekrar kaçarak gözden kayboldu. Yakalanıp yakalanmadığı konusunda merak konusu olan büyükbaş hayvanı gören Sami Borslan, " Dükkanımızın önündeydik. Birden nal sesleri gelmeye başladı ve kafamı çevirdiğimde dana veya düve son hızla üzerimize geldi. Daha sonra Bulgar pazarı dediğimiz yere girdi. Ardından sahibi geldi, ben de önüne kaçmaması için gerildim. Çok susamış ve hayvan çok korkmuş, sonra geldiği yerden geri kaçtı. Sokaklar da boş olduğu için, bugün sokaklar ona kaldı."

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karşılarında, kaçan, büyükbaş, hayvanı, görenler, şaşırdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı