301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Mayıs 2019 - Salı 15:08 Bu haber 872 kez okundu
 
İş Zekası
Ekonomi Haberi
İş Zekası

İş Zekası

İş zekası, herhangi bir kuruluşta bir süreç sonrası oluşan, verileri analiz edip, bütünü görerek yorumlamaktır. İş zekası, aslında birbirine bağlı süreçlerin, oluşturduğu sonuçların yorumlanmasıdır. Bunun için, belli yöntemlerin bilinmesi ve bu stratejiyi oluşturacak kişilerin, uygun eğitimlerden geçmesi gerekir.

İş Zekasının İşletmeler İçin Önemi

İş zekasıişletmeler için önem taşıyan konuların başında gelir. Günümüzde birçok işletme bu konuda, personeline eğitim yatırımı yapmaktadır. Sonuçları doğru analiz etmek, şirket hakkında karar mekanizmalarını oluşturmak açısından da önemlidir. Kurumsal olan birçok şirket, firmalara destek veren uzman kuruluşlardan destek almaktadır.

İş Zekası Konusunda Sistem Kurulması

Güvenilir ve kurumsal çalışan firmaların pek çoğu, iş zekasını devreye sokacak sistem kurmuşlardır. Bu konuda, gerekli alt yapıyı oluşturabilmek için, işletmelerine büyük yatırım yaparlar. İş zekası, şirketin yükselmesi ve ayakta kalması için, son derece önemlidir. Profesyonel çalışan, iş zeka sistemleri üzerine destek veren firmalar, tercih edilirler. Kriz ortamlarında ve zor anlarda doğru karar vermek, etkin bir sistemin kurulması ile mümkün olacaktır. Detaylı bilgi; https://www.manage.com.tr/

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İş, Zekası,
Yorumlar
Haber Yazılımı