301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 12:47
 
HOŞGELDİN BEBEK PROJESİ DEVAM EDİYOR
Çocuk Haberi
HOŞGELDİN BEBEK PROJESİ DEVAM EDİYOR

 

Kütahya Belediye Sosyal Sorumluluk Projelerinden olan "Hoşgeldin Bebek Projesi" kapsamında Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu yeni doğan bebekleri evinde ziyaret etmeye devam ediyor. 
Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyesi eski personeli Yusuf Keskin in yeni doğan üçüz Öykü, Masal ve Çınar adındaki bebeklerini Fatih Mahallesinde bulunan evinde ziyaret ederek Proje kapsamında hediyelerini taktim etti.
Hoş geldin Bebek Projesi kapsamında yeni doğan bebeklerimizin ve ailelerinin yanında olmak, onların sevinçlerini Belediye olarak paylaşmak ve çocuk dostu bir Belediye olma noktasında böyle küçük de olsa katkıda bulunmak istediklerini dile getiren Başkan Saraçoğlu; Dünyaya gelen bebeklerimizin vatana, millete hayırlı evlatlar olmalarını diyorum. Bizler Belediye olarak ailelerimizin sevincinde de üzüntüsünde de yanlarındayız. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammedin (S.A.V), Çocuklarınıza hoş muamelede bulunun ve onları güzel terbiye edin. Hiçbir baba, çocuğa, güzel terbiyeden daha üstün bir hediye vermiş olamaz hadis-i şeriflerini hatırlatarak, ailelere çocuklarının eğitimi konusunda titiz davranmaları tavsiyesinde bulundu.
Ziyarette Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, eşi Aysel Saraçoğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Ali İhsan Ertaşta bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: HOŞGELDİN, BEBEK, PROJESİ, DEVAM, EDİYOR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı