Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
13 Temmuz 2019 - Cumartesi 10:59 Bu haber 1052 kez okundu
 
Hisarcık Gençlik Parkı
Gündem Haberi
Hisarcık Gençlik Parkı

Kütahya’nın Hisarcık Belediyesi tarafından yapılan “Hisarcık Gençlik Parkı” Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman’ın katıldığı törenle hizmete girdi. 

Açılış törenine; Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, İl Jandarma Komutanı Albay Tayfun Dündar, İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik, Hisarcık Kaymakamı Hasan Musab Okatan, Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, bazı daire müdürleri, ilçe protokol üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Kanal Hisarcık Projesi kapsamında Emet Eti Bor İşletme Müdürlüğü, Türk Telekom ve Devlet Demir Yolları Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü, Emet Orman İşletme Müdürlüğüne ait atık ve hurda malzemelerin değerlendirilmesiyle inşa edilen Hisarcık Gençlik Parkı’nın 186 günde tamamlanarak halkın hizmetine sunulduğunu belirten Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan gelecek yıl parkın karşısına kafeterya, yürüyüş yolları, voleybol ve basketbol sahalarının da inşa edilerek yaşam alanı oluşturulacağını söyledi. 

İlçe Müftüsü Mustafa Arda’nın duasının ardından açılış kurdelesi Vali Dr. Ömer Toraman ile beraberindeki protokol üyeleri tarafından kesildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hisarcık, Gençlik, Parkı,
Yorumlar
Haber Yazılımı